5 C
Olsztyn
środa, 21 lutego, 2024
reklama

Wstrząsająca sytuacja na dworcu. Dwie osoby chciały targnąć się na swoje życie

IławaWstrząsająca sytuacja na dworcu. Dwie osoby chciały targnąć się na swoje życie

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei udaremnili dwie próby samobójcze na stacji Iława. Jedną z osób była młoda kobieta, drugą mężczyzna.

reklama

30-latka chciała popełnić samobójstwo

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei zauważyli na jednym z peronów w Iławie dziwnie zachowującą się kobietę. Spacerowała ona samotnie po peronie nr 3. Funkcjonariusze ruszyli w jej kierunku. Okazało się, że ich podejrzenia są słuszne. Kobieta chciała popełnić samobójstwo.

30-latka twierdziła, że leczyła się psychiatrycznie. Powiedziała, że chciała popełnić samobójstwo, ponieważ nie ma gdzie mieszkać ani dla kogo żyć. Funkcjonariusze zabrali kobietę w bezpieczne miejsce, a następnie wezwali Pogotowie Ratunkowe. Ostatecznie kobieta została przewieziona do
Powiatowego Szpitala w Iławie.

reklama

Mężczyzna z Łodzi uratowany

Pod koniec lutego miała miejsce podobna sytuacja. Tym razem funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei udaremnili próbę samobójczą mężczyzny. 54-letni mieszkaniec Łodzi przebywając na stacji Iława Główna, poinformował Policję, że ma zamiar odebrać sobie życie. Funkcjonariusze poinformowali Komendę Regionalną Straży Ochrony Kolei w Iławie. Przypadek sprawił, że rozmowę mężczyzny usłyszeli funkcjonariusze SOK, którzy pełnili służbę porządkową. Mężczyzna przyznał się, że choruje na schizofrenię paranoidalną i dlatego chciał popełnić samobójstwo. Został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego, a następnie został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Iławie.

Wstrząsająca sytuacja na dworcu. Dwie osoby chciały targnąć się na swoje życie próba samobójcza Iława, Wiadomości

źródło: SG SOK

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jarosław Polskie Zbaw
16 marca 2023 10:41

Niech sobie skaczą z mostu, a nie pociąg stoi, 300 osob czeka bo jedna z drugim chcą się pozabijać

PITER
16 marca 2023 09:09

Moim zdaniem powinniśmy podnieść stopy procentowe. Wtedy problem się rozwiąże, wszyscy sobie palniemy w łeb, iluminaci będą w końcu mieli świat tylko dla siebie.

Polecane
Ogłoszenia