9 C
Olsztyn
czwartek, 30 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zadyma na meczu Stomilu. Kibole zdemolowali stoisko z cateringiem

OlsztynZadyma na meczu Stomilu. Kibole zdemolowali stoisko z cateringiem

W sobotę (11.03.2023) odbył się mecz na stadionie przy al. Piłsudskiego w Olsztynie. W meczu piłkarskim brały udział drużyny Stomil Olsztyn oraz Olimpia Elbląg. Nad bezpieczeństwem zgromadzonych czuwali olsztyńscy policjanci, którzy byli wspierani przez funkcjonariuszy z Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie, a także powiatów garnizonu warmińsko-mazurskiego.

Przebieg meczu

reklama

W sobotę na stadionie przy al. Piłsudskiego 69a zmierzyły się drużyny Stomilu Olsztyn i Olimpii Elbląg. Spotkanie nie było porywającym widowiskiem. O wiele „ciekawiej” było jednak na trybunach.

Najbardziej zagorzali kibice obu drużyn od dawna przygotowywali się do tego meczu, co przełożyło się na widowiskowe oprawy graficzne oraz…  nielegalne elementy pirotechniczne, które nadal są popularne wśród polskich kibiców.

Zadyma na meczu Stomilu. Kibole zdemolowali stoisko z cateringiem sport Olsztyn, Wiadomości

Akcja kibiców

reklama

Na boisku wiało nudą, więc w przerwie spotkania kibice Olimpii postanowili jeszcze bardziej podkręcić atmosferę, wyważając jedną z bram na koronie stadionu, a następnie demolując stoisko z cateringiem.

Orlen szykuje wielką imprezę sportową na Plaży Miejskiej

Tego jednak było mało. Po kilku chwilach kibole Olimpii chcieli wedrzeć się na murawę stadionu. Aby tego dokonać, wpadli na „genialny” pomysł, by jedną z bram zasłonić długą flagą, a następnie zdemolować zabezpieczenie. Pomysł odkryli jednak ochroniarze, którzy używając gazu pieprzowego i gaśnicy poskromili napastników.

reklama

Po chwili pod sektory obu zwaśnionych kibiców ustawiły się oddziały prewencji. W kolejnych minutach spotkania było już spokojnie.

Zadyma na meczu Stomilu. Kibole zdemolowali stoisko z cateringiem sport Olsztyn, Wiadomości

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

12 KOMENTARZY

12 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Syl
15 marca 2023 13:34

Popieram w stu procentach Elbląg taki stadion to porażka wstyd rozgrywać tam mecze a niby Olsztyn to miasto wojewódzkie pozal się Boże wiocha nie miasto haha wstyd się przyznać że mieszka się w takiej wiosce jak Olsztyn prezydent Olsztyna powinien się wstydzić .

ksiundz gej
14 marca 2023 13:34

Prawicowa mentalność – Ślepo wierzący debil

Popularne
Ogłoszenia

Olsztyniacy na Gali Pałuska Kickboxing Night 5

Orlen szykuje wielką imprezę sportową na Plaży Miejskiej