15 C
Olsztyn
piątek, 14 czerwca, 2024
reklama

Wypadek. Życia młodej kobiety nie udało się uratować

MrągowoWypadek. Życia młodej kobiety nie udało się uratować

Na drodze do Piecek doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Jedna osoba zginęła.

reklama

Przebieg zdarzenia

Około godziny 8:00 na DK 59 w okolicy skrzyżowania Wierzbowo-Krzywe doszło do wypadku. 24-letnia kobieta kierująca autem marki kia zderzyła się z samochodem ciężarowym Scania. W wyniku wypadku młoda kobieta zginęła. Do szpitala trafili dwaj chłopcy w wieku 13 i 15 lat, jednak nie zostali oni poważnie ranni. Kierowca ciężarówki również nie odniósł poważnych obrażeń.

Relacja świadka

Jak poinformowała Paulina Karo z mrągowskiej policji „Z relacji świadka zdarzenia wynika, że kierująca samochodem kia na łuku drogi w prawo prawdopodobnie straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z prawidłowo jadącym pojazdem ciężarowym scania. 24-letnia kierująca, mieszkanka powiatu mrągowskiego, w poważnym stanie została przewieziona do szpitala. Niestety, nie udało się uratować jej życia”.

reklama

źródło: KPP Mrągowo, fot. OSP Wierzbno

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
audi
9 marca 2023 08:27

Ale przecież ekspresówka przez mazury niepotrzebna. Komu to potrzebne? Lepiej jak cały tranzyt na litwe jedzie ciasnymi krętymi mazurskimi poniemieckimi drogami. Droga ekspresowa to komfort i bezpieczeństwo ale nie każdy jest w stanie to zrozumieć.

Polecane