20 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024

Mrozu wystąpi w maju na kortowiadowej scenie!

Line-up Sceny Głównej Kortowiady 2023 ma już coraz mniej tajemnic. To wszystko za sprawą cotygodniowych ogłoszeń – organizatorzy w każdy wtorek informują o kolejnym z 15 zapowiedzianych wykonawców, którzy w ramach olsztyńskich juwenaliów wystąpią w maju na Plaży Kortowskiej. Potwierdzono obecność takich gwiazd, jak Kult, czy Gibbs. W minionym tygodniu do grona artystów 62. edycji najlepszych juwenaliów w Polsce dołączyła obiecująca debiutantka, Julia Rocka, a dziś – Mrozu!

Autor tekstów, kompozytor oraz producent swoich płyt i twórca hitów z pierwszych miejsc list przebojów. Funkcjonuje na polskiej scenie muzycznej już od wielu lat i przez cały ten czas odnosi sukcesy – najnowsza wydana płyta, „Złote bloki”, była jedną z najbardziej wyczekiwanych w 2022 roku i uzyskała status platynowej. To artysta, który dobrze wie, jak przyciągnąć do siebie słuchaczy, a jego koncerty są wspaniałym, budzącym podziw, widowiskiem.

Kosmiczna Kortowiada będzie trwała od 24 do 27 maja, a wydarzenia zaplanowane przez organizatorów będą odbywały się w Kortowie, czyli miasteczku studenckim Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Scena Główna, na której od 25 do 27 maja wystąpią zapowiadani artyści będzie zlokalizowana na Plaży Kortowskiej. Karnety na wydarzenie dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Kortowiady, pod adresem: www.bilety.kortowiada.pl.

Sponsorem głównym Kortowiady jest Perła – Browary Lubelskie.

Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Wirtualna Polska, CGM, TKO Olsztyn, Ukiel Info, olsztyn.com.pl, DlaStudenta.pl, Gazeta Olsztyńska, Radio Eska oraz Radio UWM FM.