16 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Silna reprezentacja naszego regionu w “The Voice Kids”

ElblągSilna reprezentacja naszego regionu w "The Voice Kids"

The Voice Kids” jest jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych. W najnowszej edycji zobaczyć można silną reprezentację z województwa warmińsko-mazurskiego.

reklama

Nikola Struk w The Voice Kids

Jedną z uczestniczek programu jest 14-letnia Nikola. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w przedszkolu. To tam wzięła udział w konkursie piosenki po raz pierwszy. Obecnie rozwija swój talent na zajęciach prowadzonych w Centrum Kultury w Dobrym Mieście, jak również w studiu wokalnym w Pałacu Młodzieży w Olsztynie.

Wolny czas lubi spędzać z rodziną oraz przyjaciółmi, a także pomagać innym. W przyszłości chciałaby zostać lekarzem, który będzie również śpiewał.

reklama

Uczestniczki z Elbląga

Pierwsza wystąpiła Patrycja Moneta, która tak się spodobała jury, że odwróciła się trójka z nich. Jak skomentował to Tomson „nie odwróciłaś tych wszystkich foteli przypadkiem”. Cleo z kolei dodała, że “Scena Cię kocha”. Ostatecznie uczestniczka wybrała drużynę Barona i Tomsona.

Kolejną uczestniczką z Elbląga była Oliwia Majewska. Zaśpiewała ona piosenkę „Odbicie” Bryski, a Cleo oceniła ten występ jako “Bardzo podobne do oryginału”. Ostatecznie jednak żaden z trenerów się nie odwrócił. Tomson zaś dodał, że W momencie kiedy śpiewałaś lirycznie było super, czekaliśmy na coś więcej, ale potencjał jest”. Dawid Kwiatkowski postanowił zrobić jej niespodziankę i zadzwonił do Bryski, która jest autorką tej piosenki. Powiedziała ona kilka ciepłych słów oraz podziękowała Oliwii za to, że wybrała jej piosenkę. Tomson dodał na koniec “Śpiewaj i wracaj do nas”. Pasją Oliwii oprócz muzyki jest również taniec klasyczny. Prowadzi ona także swój sklep internetowy.

reklama

Mia Piaskowska zdecydowała się wykonać piosenkę “You’re The One That I Want”. Swoim wykonaniem zachwyciła zwłaszcza Barona i Tomsona, na których jak mówiła, przed występem liczyła. Na widok łez szczęścia dziewczyny powiedzieli oni, że “rozbrajająca była jej reakcja, nie mogliśmy jej w tym powstrzymać”.

Piosenkę Britney Spears wykonała Basia Barańska, jednak żaden z jurorów nie odwrócił się. Powiedzieli jej jednak, aby wróciła za kilka lat do programu. Na co dzień uczy się ona w szkole muzycznej. Od września 2019 do października 2022 uczęszczała do Studia Artystycznego Katarzyny Panicz. Brała także udział w festiwalach w Koninie oraz Warszawie, gdzie zdobyła wyróżnienie.

W 1 odcinku jurorów zachwyciła z kolei Martyna Gąsak, która ma 14 lat. Trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

źródło: ExpressElblag.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia