20 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Odbył się pogrzeb. Bliscy pożegnali Natalię

OlsztynOdbył się pogrzeb. Bliscy pożegnali Natalię

W sobotę odbył się pogrzeb Natalii, która zaginęła na terenie Olsztyna. Kobieta była poszukiwana od 9 lutego. Jej ciało zostało odnalezione w bagażniku auta 17 lutego. W sprawie został zatrzymany Damian D., który trafił do aresztu.

reklama

Pogrzeb Natalii

Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się modlitwą różańcową o godzinie 9.45 w kaplicy przy ulicy Poprzecznej. Następnie odbyła się Msza Święta w kościele pod wezwaniem Świętego Józefa w Olsztynie. Ceremonia pochowania odbyła się na cmentarzu komunalnym przy ulicy Poprzecznej. Tragicznie zmarłej kobiecie w ostatniej drodze towarzyszyły tłumy.

Zaginięcie i prowadzone poszukiwania

Informacja o zaginięciu 26-letniej kobiety wpłynęła do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie 9 lutego. Ostatni raz zaginiona była widziana na ulicy Kołobrzeskiej. Od tego momentu były prowadzone poszukiwania. Ciało zaginionej kobiety zostało odnalezione 17 lutego w bagażniku jednego z aut zaparkowanych na terenie Olsztyna.

reklama

Zatrzymano Damiana D.

W tej sprawie funkcjonariusze zatrzymali jedną osobę. Damian D. trafił do aresztu tymczasowego na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Na podstawie zgromadzonego materiału mężczyzna usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci.

Jak poinformował prokurator Daniel Brodowski „Mężczyzna, który usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci 26-latki był osobą znaną zmarłej”. I dodał, że podczas przesłuchania mężczyzna częściowo przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Jak powiedział rzecznik „Prokurator prowadząca sprawę będzie wnioskować do sądu o zastosowanie aresztu”.

Podejrzany miał ze swoimi znajomymi wynieść ciało kobiety w zrolowanej wykładzinie, a następnie ukryć je w bagażniku auta.

reklama

Na razie nie jest znana jednoznaczna przyczyna śmierci. Brana jest pod uwagę między innymi możliwość zażycia przez kobietę substancji psychoaktywnych. Jednak to czy to one spowodowały jej śmierć, wykażą badania toksykologiczne, jednak na ich wynik trzeba będzie poczekać.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Polecane
Ogłoszenia