6 C
Olsztyn
wtorek, 21 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zabójstwo w Olsztynie? Tragiczne zakończenie poszukiwań 26-letniej Natalii

OlsztynZabójstwo w Olsztynie? Tragiczne zakończenie poszukiwań 26-letniej Natalii

Niestety, po intensywnych poszukiwaniach, policjanci z Olsztyna odnaleźli ciało zaginionej 26-letniej Natalii. Kobieta została znaleziona martwa w Olsztyna, gdzie prowadzono intensywne poszukiwania od momentu, gdy zgłoszono jej zaginięcie. Informacja o tragicznym zakończeniu poszukiwań Natalii została potwierdzona przez rzecznika Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Tajemnicze zniknięcie młodej dziewczyny z Olsztyna

reklama

Zaginięcie Natalii zgłoszono 9 lutego 2023 r. Policjanci natychmiast rozpoczęli jej poszukiwania, jednak nie udało się jej odnaleźć przez dłuższy czas. Kobieta była ostatni raz widziana na ul. Kołobrzeskiej w Olsztynie. Funkcjonariusze apelowali do społeczeństwa o pomoc w odnalezieniu zaginionej, jednak pomimo szeroko zakrojonych poszukiwań nie udało się jej odnaleźć.

Natalia była szczupłej budowy ciała, miała 175 cm wzrostu i ciemne włosy. W momencie zaginięcia ubrana była w kurtkę koloru czarnego, ciemne spodnie i buty koloru czarnego.

Proces oskarżonego o zabójstwo konkubenta matki w Biskupcu już niedługo

Ktoś przyczynił się do śmierci Natalii?

reklama

Policja potwierdza zakończenie poszukiwań 26-latki. Jej ciało zostało znalezione na terenie Olsztyna. Na miejscu pracowali technicy kryminalistyki pod nadzorem prokuratora. Ciało kobiety zostało zabezpieczone i będzie podane sekcji zwłok.

Śledztwo jest prowadzone pod nadzorem prokuratury, ponieważ okoliczności zdarzenia wskazują, iż do śmierci dziewczyny mogło dojść z udziałem osób trzecich. Śledczy przesłuchują osoby mogące mieć związek z tym zdarzeniem i prowadzą czynności w tym kierunku.

reklama

W internecie bliscy zmarłej opublikowali wpisy, które mają świadczyć, że Natalia nie umarła z przyczyn naturalnych. Prokuratura na chwilę obecną nie potwierdza jednak, że to było zabójstwo, ale jest zbyt mało informacji, aby taki zarzut wykluczyć.

Kobieta torturowana na Jarotach

Niedawno doszło do innego zdarzenia, brutalnego gwałtu na kobiecie, który miał miejsce w Olsztynie. 34-latka została porwana przez pięciu mężczyzn, którzy torturowali ją przez kilka godzin, używając kombinerek do zadawania bólu. Następnie zgwałcili ją i rozebraną wyrzucili na ulicę. Kobieta trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. Policja zatrzymała mężczyzn w związku z tym incydentem i wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Sławomir N. i Łukasz O. zabili kolegę długopisem. Trzy dni imprezowali z denatem
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Antoni
18 lutego 2023 13:25

Kombinerków?

Wiola
18 lutego 2023 18:10

Podobno znaleźli w bagażniku ktoś coś wie ? Olsztyn to już jakaś kryminalna patologia same menele mordercy .

Popularne
Ogłoszenia

Bezrobotny mąż zabił żonę, po czym uciekł do matki

Proces oskarżonego o zabójstwo konkubenta matki w Biskupcu już niedługo