19 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024
reklama

Jak zrobić z jednego remontu dwa? Kierowcy nie mogą narzekać na brak atrakcji przy pl. Bema

OlsztynJak zrobić z jednego remontu dwa? Kierowcy nie mogą narzekać na brak...

Jeszcze dobrze nie zakończył się poprzedni remont dziury na rondzie Bema, a konieczny jest już nowy w tym samym miejscu.

reklama

Awaria wodociągowa w pobliżu ronda Bema

Pod koniec stycznia doszło do awarii sieci wodociągowej w pobliżu ronda Bema. W wyniku tego zdarzenia powstały dwa spore ubytki nawierzchni w tym miejscu. Zostały one usunięte, jednak już po kilku dniach pojawiły się kolejne.

Awaria miała miejsce przy zjeździe z ronda Bema w stronę ulicy Kętrzyńskiego. Jak poinformowali kierowcy jednej z lokalnych grup na Facebooku, już kilka dni po remoncie można było stracić zawieszenie w aucie w tym miejscu.

reklama
Jak zrobić z jednego remontu dwa? Kierowcy nie mogą narzekać na brak atrakcji przy pl. Bema ruch drogowy Olsztyn, Wiadomości

Konieczny jest ponowny remont nawierzchni

Jak przekazał Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie, za naprawę odpowiedzialni są pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Jak przekazał rzecznik ZDZiT-u „Ubytek w nawierzchni jezdni związany jest z awarią sieci wodociągowej, której naprawę realizuje PWiK w Olsztynie”.

Anita Chudzińska z olsztyńskiego PWiK poinformowała, że w nocy z wtorku na środę (14/15 lutego) zostanie przeprowadzona naprawa nawierzchni. Jak powiedziała ”Dziś w godzinach 22-6 będą prowadzone prace. Jeden pas zostanie zajęty”.

Jak zrobić z jednego remontu dwa? Kierowcy nie mogą narzekać na brak atrakcji przy pl. Bema ruch drogowy Olsztyn, Wiadomości

źródło: Olsztyn.com.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
wacek
17 lutego 2023 15:31

fachowcy na sztukę poza tym ten olsztyn to porazka te tramwaje wszystko rozkopały i se w ciula walą na czas z robotą aby wyciągnąć jak najwięcej kasy, polak potrafi

Polecane