Podziel się Dobrą Energią i wygraj rok ogrzewania z MPEC za darmo!

3
Podziel się Dobrą Energią i wygraj rok ogrzewania z MPEC za darmo!
Wyślij przez
0

Temperatury za oknem coraz niższe, a kalendarzowa jesień powoli daje o sobie znać. Początek sezonu grzewczego to doskonała okazja, żeby zatroszczyć się o swój domowy budżet. Tym, którzy podzielą się z innymi Dobrą Energią, Spółka MPEC proponuje rok darmowego grzania.

To już ostatni tydzień konkursu „Rok darmowego grzania dla Twojego mieszkania”, który skierowany jest do wszystkich mieszkańców Olsztyna i okolic, korzystających z ciepła sieciowego dostarczanego przez MPEC.

Jak wziąć udział w konkursie?

  • Wystarczy konto na portalu Facebook oraz zdjęcie z pozytywnym przesłaniem.
  • Kolejny krok to umieszczenie fotografii w aplikacji na profilu Dobrej Energii dla Olsztyna, a następnie – zachęcanie do zagłosowania na swoją twórczość jak największej ilości znajomych.
  • Na autora najpopularniejszego zdjęcia czeka nagroda główna – opłacenie przez MPEC rachunków za ogrzewanie, na pozostałych – 5 nagród pocieszenia, zestawów upominków firmowych MPEC (szczegóły na stronie www.ec.olsztyn.pl).
baner do tekstu
Kliknij w grafikę aby przejść do strony

Sesja plenerowa konkursu odbędzie się 26 września nad jeziorem Ukiel (ul. Sielska 38), podczas uroczystego otwarcia Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lądowego „Słoneczna Polana”. Od godziny 10:30 do dyspozycji mieszkańców Olsztyna będzie specjalne stoisko konkursowe. Wystarczy zabrać ze sobą dobry nastrój, rodzinę, znajomych i sfotografować się w pięknym otoczeniu nowoczesnej infrastruktury nad jeziorem Ukiel. Czekamy na Waszą pozytywną energię!

Dołącz swoja energię na Facebooku:

Polecane: Kompleksowe rozwiązania energetyczne – czy Fotowoltaika to przyszłość?

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze