Podziel się Dobrą Energią i wygraj rok ogrzewania z MPEC za darmo!

Podziel się Dobrą Energią i wygraj rok ogrzewania z MPEC za darmo!

Temperatury za oknem coraz niższe, a kalendarzowa jesień powoli daje o sobie znać. Początek sezonu grzewczego to doskonała okazja, żeby zatroszczyć się o swój domowy budżet. Tym, którzy podzielą się z innymi Dobrą Energią, Spółka MPEC proponuje rok darmowego grzania.

To już ostatni tydzień konkursu „Rok darmowego grzania dla Twojego mieszkania”, który skierowany jest do wszystkich mieszkańców Olsztyna i okolic, korzystających z ciepła sieciowego dostarczanego przez MPEC.

Jak wziąć udział w konkursie?

  • Wystarczy konto na portalu Facebook oraz zdjęcie z pozytywnym przesłaniem.
  • Kolejny krok to umieszczenie fotografii w aplikacji na profilu Dobrej Energii dla Olsztyna, a następnie – zachęcanie do zagłosowania na swoją twórczość jak największej ilości znajomych.
  • Na autora najpopularniejszego zdjęcia czeka nagroda główna – opłacenie przez MPEC rachunków za ogrzewanie, na pozostałych – 5 nagród pocieszenia, zestawów upominków firmowych MPEC (szczegóły na stronie www.ec.olsztyn.pl).
Brak ciepłej wody w Olsztynie. Mieszkańcy 200 bloków muszą się przygotować
baner do tekstu
Kliknij w grafikę aby przejść do strony

Sesja plenerowa konkursu odbędzie się 26 września nad jeziorem Ukiel (ul. Sielska 38), podczas uroczystego otwarcia Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lądowego „Słoneczna Polana”. Od godziny 10:30 do dyspozycji mieszkańców Olsztyna będzie specjalne stoisko konkursowe. Wystarczy zabrać ze sobą dobry nastrój, rodzinę, znajomych i sfotografować się w pięknym otoczeniu nowoczesnej infrastruktury nad jeziorem Ukiel. Czekamy na Waszą pozytywną energię!

Dołącz swoja energię na Facebooku:

Dobra Energia Olsztyna

Polecane: Kompleksowe rozwiązania energetyczne – czy Fotowoltaika to przyszłość?

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
jawy
24 września 2015 21:10

Pozostali zapłacą za wygrywającego i tyle na temat.

zeus
24 września 2015 15:37

to sporo kasy można zaoszczędzić na Zatorzu 😉