4 C
Olsztyn
niedziela, 26 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Biedronka zamyka trzy sklepy w Olsztynie

OlsztynBiedronka zamyka trzy sklepy w Olsztynie

Sieć Biedronka postanowiła zamknąć niektóre ze swoich sklepów w Olsztynie. Skontaktowaliśmy się z biurem prasowym, aby dowiedzieć się dlaczego.

Planowane są remonty

reklama

Jak przekazała Johanna Jankowska, starszy menedżer sprzedaży w sieci sklepów Biedronka w placówkach przy ulicy Barczewskiego 1 (od 6.02.), Sielskiej 12 (od 13.02.) oraz Pstrowskiego 26 (od 16.01.) planowane są remonty. Mają one na celu podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie placówek do nowego standardu obowiązującego w sklepach. Dotyczą one zastosowania ekologicznych rozwiązań wewnątrz sklepów, wyeksponowania strefy promocji, kwiatów, jak również przejrzystego ustawienia wysp na warzywa i owoce. Dodatkowo mają być zastosowane rozwiązania ekologiczne polegające na energooszczędnych urządzeniach chłodniczych, które działać będą w oparciu o gaz CO2.

Nowością będzie pojawienie się po remoncie lady mięsnej, przy której klienci będą mogli kupić między innymi wędliny oraz ser na wagę. W sklepach mają również pojawić się dodatkowe kasy samoobsługowe. Ponowne otwarcie sklepów ma nastąpić w drugiej połowie marca.

Nowy sklep Lidl pod Olsztynem. Otwarcie w 2023 roku

Biedronki w Olsztynie

reklama

W Olsztynie znajduje się kilkanaście sklepów sieci Biedronka. Znajdują się one na Wyszyńskiego 15, Okrzei 10, Wilczyńskiego 4, Sielskiej 12, Piłsudskiego 50, Wańkowicza 7, Iwaszkiewicza 22a, Sikorskiego 21a, Jagiellońskiej 37, Kołobrzeskiej 32, Bartąskiej 1, Pstrowskiego 26, Bałtyckiej 155, Barczewskiego 1, 1 Maja 5a, Jarockiej 84, Poprzecznej 24, Asnyka 2, Obrońców Tobruku 6, Hozjusza 11.

Biedronka zamyka trzy sklepy w Olsztynie zakupy Olsztyn, Wiadomości

Sieć Biedronka w Polsce

Jeronimo Martins Polska S.A., który jest właścicielem sieci detalicznej w Polsce posiada 3283 sklepów, które są zlokalizowane w ponad 1100 miejscowościach. Pierwszy sklep sieci Biedronka został otwarty w 1995 roku w Poznaniu. Od tego momentu powstało wiele placówek na terenie całej Polski, a sklepy cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Filarem strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty oraz niskie ceny.

Pana Artura skazało 46 sądów w Polsce. Walka o uniewinnienie, czyli jak sądy niszczą człowieka?
reklama

W 2021 roku Biedronka współpracowała z ponad 1000 polskich dostawców, co stanowiło 92 procent produktów w ofercie sieci. Jeronimo Martins Polska S.A zatrudniło prawie 80 tysięcy osób i jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce i stanowi drugą co do wielkości polską firmę. Spółka jest również partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu, a wartość inwestycji Grupy Jeronimo Martins w Polsce od 1995 r. to ponad 14 mld zł.

źródło: Biedronka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

10 KOMENTARZY

10 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Andrzej
8 lutego 2023 14:29

Bzdurny tytuł

"""
9 lutego 2023 08:46

Na miejscu Biedronki założyłbym wam proces za wprowadzanie nieprawdziwych informacji o marce, wprowadzaniu w błąd klientów którzy mogą omijać „zamknięty sklep”, za straty wizerunkowe bo tytuł może sugerować że Biedronka ma kłopoty finansowe.

Popularne
Ogłoszenia

Carrefour zamyka duży sklep w Olsztynie

Carrefour zamyka duży sklep w Olsztynie