4 C
Olsztyn
niedziela, 26 marca, 2023

Dlaczego warto kupić robota odkurzającego Roidmi EVA?

Postępy w technologii robotów odkurzających ułatwiają nam sprzątanie. Ale z ilością dostępnych odkurzaczy na rynku, ważne jest by wybrać sprzęt odpowiedni dla Ciebie.

Ostatnio uwagę redaktora zwrócił wszechstronny robot sprzątający Roidmi EVA oraz Roidmi EVE Plus, który sprząta i mopuje i według recenzji jakie otrzymuje, zdobył jednogłośnie uznanie wśród użytkowników. Ale wielu z konsumentów na początku mówi: nie do końca rozumiem jak to działa, w czym mi to może ułatwić życie?

Dlaczego warto kupić Roidmi EVA, sprzęt wszystko-w-jednym: samoczyszczący i opróżniający nieczystości robot odkurzający?

Dlaczego warto kupić robota odkurzającego Roidmi EVA? Artykuł sponsorowany, TOP, Wiadomości

Jest to w pełni funkcjonalny sprzęt typu „wszystko-w-jednym”, który łączy w sobie funkcje odkurzania, mopowania, automatycznego czyszczenie mopa i automatycznego czyszczenia z kurzu. Moc ssania wynosi aż 3200 Pa, a funkcja automatycznego mopowania nie tylko rozwiązuje problem czyszczenia podłóg, ale również zbierze kurz i samodzielnie się wyczyści po użyciu.

Roidmi EVA można ustawić za pomocą telefonu i dobrać odpowiednią częstotliwość samomycia po powrocie: 3/9/12 minut. Można także ustawić samodzielne oczyszczanie z kurzu: małe domostwo – czyści 3 razy i oczyszcza się raz; średnie domostwo – czyści 2 razy i oczyszcza się raz; duże domostwo – czyści raz i oczyszcza się raz; możesz wybrać także opcję, by nigdy się sam nie oczyszczał.

Ponadto za pomocą telefonu można ustawić spersonalizowane sprzątanie. Możesz wybrać konkretne obszary do czyszczenia lub zaznaczyć, które trzeba pomijać, dzięki czemu zapobiegniesz zamoczeniu dywanu podczas mopowania.

Jakie mieszkanie jest odpowiednim środowiskiem do pracy dla Roidmi EVA?

Roidmi EVA nie wymaga specjalnych udogodnień, by funkcjonować. Wystarczy umieścić stację dokującą w stałym miejscu, które powinno mieć przed sobą otwartą przestrzeń, co ułatwi robotowi powrót do stacji. Dodatkowo nie powinno być schodków między pomieszczeniami, a przestrzeń pod łóżkiem czy kanapą powinna pozwolić na wjazd robota. Inaczej efekty sprzątania mogą być niesatysfakcjonujące.

Dlaczego warto kupić robota odkurzającego Roidmi EVA? Artykuł sponsorowany, TOP, Wiadomości

Jak używać Roidmi EVA na co dzień?

Przy pierwszym użyciu Roidmi Eva, należy najpierw połączyć się z WiFi, połączyć się z aplikacją, a następnie zeskanować obszar by stworzyć mapę domu. Z każdym kolejnym sprzątaniem mapa jest aktualizowana, by zapewnić czyszczenie każdej przestrzeni.

By używać Roidmi EVA codziennie, należy tylko ustawić zawczasu czas czyszczenia. Jeśli obawiasz się, że robot zacznie sprzątać w nocy i zakłóci Twój sen, możesz otworzyć aplikację ROIDMI APP i włączyć tryb „nie przeszkadzać”.

Czyszczenie z Roidmi EVA jest bardzo wygodne, bo sam się oczyszcza po sprzątaniu. Wystarczy, że wymienisz pojemnik na kurz i zbiornik wody co tydzień lub co miesiąc.

Co jeśli nie działa albo coś się zepsuje?

Roidmi EVA jest łatwy w obsłudze. Jeśli nie wiesz jak go używać, możesz sięgnąć po rosyjską instrukcję lub wyszukać w Internecie hasło „Roidmi EVA”, gdzie znajdziesz wiele artykułów i filmików pokazujących jak używać robota.

Jeśli występuje jakiś problem i sprzęt nie działa, możesz najpierw zerknąć do instrukcji. Jeśli nie odnajdziesz tam odpowiedzi na swój problem, możesz skontaktować się z lokalnym dystrybutorem lub konsultantem ds. Obsługi Klienta w oficjalnym sklepie, który służy zapewnioną po kupnie pomocą.

Jak kupić materiały wymienne gdy się skończą?

Wiele akcesoriów do Roidmi EVA jest wymienialna, tj. worki na kurz, główna szczotka, boczne szczotki, filtry, szmatki do mopa, itd., i należy je regularnie wymieniać. Jeśli elementy się zużyją, gdzie zakupić nowe?

Jeśli jakaś część się zużyje, możesz zakupić je na oficjalnej stronie Alliexpress, a także u lokalnego dystrybutora.

Odpowiednie używanie samoczyszczącego i opróżniającego z brudu odkurzacza Roidmi EVA „wszystko-w-jednym” sprawi, że Twój dom będzie błyszczeć a Ty się zrelaksujesz.

Dlaczego warto kupić robota odkurzającego Roidmi EVA? Artykuł sponsorowany, TOP, Wiadomości