9 C
Olsztyn
sobota, 25 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Burmistrz Dobrego Miasta zawiadomił prokuraturę ws. koncertu WOŚP

OlsztynBurmistrz Dobrego Miasta zawiadomił prokuraturę ws. koncertu WOŚP

Do Prokuratury Rejonowej Olsztyn Północ wpłynęło zawiadomienie w sprawie popełnienia przestępstwa w czasie koncertu finałowego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Burmistrz Dobrego Miasta na nagraniach z koncertu usłyszał, że osoba ze sceny i tłumu nawiązuje do zabójstwa burmistrza.

Do Prokuratury wpłynęło zawiadomienie

reklama

Jak przekazał prokurator rejonowy z Olsztyn Północ Arkadiusz Szulc „Zawiadomienie wpłynęło, zostało zarejestrowane, będziemy sprawdzać, o co chodzi. W pierwszej kolejności zapoznamy się z nagraniami, o których jest mowa w zawiadomieniu”.

Waldemar Ziarek reprezentujący burmistrza w kontaktach z mediami przekazał, że na nagraniach z koncertu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miało paść „zabić go”. Jak przekazał Ziarek ”Przy czym użycie tych słów jednoznacznie wskazywało, iż dotyczą one zabicia burmistrza Jarosława Kowalskiego”

Konflikt między burmistrzem a częścią radnych

reklama

Stwierdzenie to miało paść ze strony jednego z wokalistów oraz z tłumu. Jak przekazał Ziarek „Pan burmistrz oczekiwałby co najmniej przeprosin za tę sytuację”. Wspomniał również, że pomiędzy burmistrzem, a częścią radnych jest konflikt. Dotyczy on tego, że w tym roku miejska jednostka kultury nie zorganizowała finału WOŚP, a wcześniej burmistrz zawiadomił prokuraturę o niewłaściwych w jego ocenie grafikach, które znajdowały się na profilu WOŚP Dobre Miasto. Jednak konflikt ma dotyczyć również innych kwestii.

Dramatyczny przypadek chłopca z dysplazją włóknistą kości

Jak przekazał Ziarek „Złożone do prokuratury zawiadomienie dotyczy także administratora publicznego profilu Facebook WOŚP Dobre Miasto, który nagranie dokumentujące nawoływanie do popełnienia zbrodni udostępnił na oficjalnym profilu.

reklama

źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
)))
8 lutego 2023 08:33

Jego zwolennicy idą z chrześcijańskim przesłaniem „a na drzewach zamiast liści będą wisieć … itd”

Anonimowo
7 lutego 2023 13:37

Kolejna PISowska gnida która współpracuje z pedofilami i pasożytami z KK 🤮🤮🤮🐑🐑🐏🐏🐏🐏

Popularne
Ogłoszenia

Pomoc dla legendy olsztyńskiego sportu: Janusz Milewski w wyścigu z rakiem

Walka o sprawiedliwość. Mecenas Obara pomógł pokrzywdzonej Pani Hannie