5 C
Olsztyn
wtorek, 21 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Michał Wypij krytykuje połączenie Porozumienia i AGROunii

KrajMichał Wypij krytykuje połączenie Porozumienia i AGROunii

Jak powiedział Michał Wypij „Wydaje mi się, że projekt połączenia Porozumienia i AGROunii ma niski potencjał polityczny”. Dodał także, że wiąże swojej przyszłości z AGROunią.

Połączone siły

reklama

W czwartek Wirtualna Polska poinformowała, że Porozumienie i AGROunia zamierzają połączyć siły i zarejestrować nową partię, aby móc wspólnie wystartować w wyborach parlamentarnych. Wiceprezes zarządu krajowego partii Porozumienie Michał Wypij, ocenił iż projekt ten „ma niski potencjał polityczny”. Dodał również, że „Nie potrafię przewidzieć, jakich wyborców może zainteresować. Tak zdecydowany sygnał ze strony Porozumienia jeszcze bardziej zawęża i tak wąską możliwość współpracy z dużymi partiami opozycyjnymi. Bardzo żałuję niewykorzystanego potencjału Porozumienia, przyszłych, sensownych koalicji i jednej listy”.

Wiceprezes Porozumienia powiadomił, że musi podjąć decyzję o swojej politycznej przyszłości, ale nie wiąże jej z AGROunią.

Nowi liderzy partii

reklama

Proces rejestracji nowej partii zdaniem Wirtualnej Polski już się rozpoczął. Partia będzie miała dwóch liderów Magdalenę Srokę i Michała Kołodziejczaka (lidera AGROunii) , ale nazwa pozostaje tajemnicą. Więcej informacji ma zostać udzielona w przyszłym tygodniu.

źródło: PAP

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

10 KOMENTARZY

10 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
haha
3 lutego 2023 20:47

W sumie by pasowali do siebie, pajace cyrkowcy. Jak tam życie bez kręgosłupa?

tralala
4 lutego 2023 09:25

Co tam wypij u napoleona slychac?

Popularne
Ogłoszenia