4 C
Olsztyn
niedziela, 26 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Seria wypadków po intensywnych opadach śniegu na Warmii i Mazurach

WiadomościSeria wypadków po intensywnych opadach śniegu na Warmii i Mazurach

Po intensywnych opadach śniegu, jakie przechodzą w poniedziałek przez Warmię i Mazury drogi krajowe są śliskie. Na drogi krajowe w regionie wyjechało 79 jednostek sprzętu odśnieżnego – poinformował dyżurny z punktu informacji drogowej GDDKiA w Olsztynie.

reklama

Jak podał, drogi krajowe w regionie są przejezdne, ale z powodu intensywnych opadów śniegu warunki podróżowania są trudne. Występuje błoto pośniegowe i lokalna śliskość. Na drogi krajowe wyjechało 79 jednostek sprzętu do odśnieżania.

Od rana na Warmii i Mazur doszło do kilku wypadków. Najtragiczniejszy w skutkach wydarzył się na drodze krajowej 58 między Olsztynkiem a Jedwabnem, gdzie w zderzeniu skody z ciężarówką zginęły dwie osoby. Ofiary to kierowca i pasażer skody. W tym miejscu wciąż występują utrudnienia; ruch jest wahadłowy.

W wyniku zderzenia aut wybuchł pożar. Dwie osoby trafiły do szpitala
reklama

Strażacy poinformowali o kolejnych wypadkach. W Mrągowie w zderzeniu dwóch samochodów osobowych dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala.

reklamaW powiecie węgorzewskim w Stawkach osobowy mercedes uderzył w drzewo. Trzy osobo w 1,5 roczne dziecko trafili do szpitala.

Seria wypadków po intensywnych opadach śniegu na Warmii i Mazurach wypadek Wiadomości

W Snopkach w powiecie piskim na dk 58 dwie osoby zostały zabrane do szpitala po zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką. W Mackach w powiecie węgorzewskim na drodze krajowej 63 dachował samochód osobowy, dwie osoby są poszkodowane.

źródło: PAP, fot. KP PSP Szczytno

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia

Pijana zakonnica uniknęła większej kary? Próbowała oszukać policję

Mleko się nie rozlało. Trzeźwy kierowca, kierując cysterną zderzył się z drzewem