16 C
Olsztyn
niedziela, 14 kwietnia, 2024
reklama

Rzucił barowym krzesłem w zaparkowany samochód

WiadomościRzucił barowym krzesłem w zaparkowany samochód

Do policyjnego aresztu trafił 39-letni mieszkaniec Ełku, który rzucając krzesłem barowym uszkodził szybę i porysował maskę w stojącym na parkingu samochodzie. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy – miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Swoja agresję tłumaczył wcześniejszymi sporami z właścicielem pojazdu.

reklama

Policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który krzesłem barowym umyślnie zniszczył zaparkowany przy lokalu samochód marki Renault. Mężczyzna rzucił krzesłem po tym, jak posprzeczał się z użytkownikiem pojazdu. Uderzenie spowodowało wybicie szyby, a także porysowanie przedniej maski. Straty jakie wyrządził oszacowano na kwotę 1 000 zł.

W chwili zatrzymania 39-latek miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Policjantom tłumaczył, że ma zaległe nierozwiązane sprawy z właścicielem pojazdu i dlatego wybił mu szybę.

reklama

Policjanci wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tej sytuacji. Po wytrzeźwieniu mężczyzna zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut zniszczenia mienia. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia