1 C
Olsztyn
czwartek, 2 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Szybka pożyczka na konto – pomoc w kryzysowych momentach

Materiał zewnętrznySzybka pożyczka na konto – pomoc w kryzysowych momentach

Pilna potrzeba pożyczki może przydarzyć się każdemu. Nagła wizyta u dentysty, zepsuty samochód, którego naprawę trzeba pokryć z własnej kieszeni czy awaria najpotrzebniejszych sprzętów użytku domowego mogą znacząco wpłynąć na budżet domowy. W takich przypadkach warto sięgnąć po pomoc instytucji pozabankowej.

Pożyczka na już – uzyskaj wsparcie w nagłej sytuacji

reklama

Szybka pożyczka na konto to błyskawiczne rozwiązanie na chwilowe problemy finansowe. Możesz o nią wnioskować bez wychodzenia z domu, przez Internet, o każdej porze dnia i nocy. Gotówkę otrzymasz na swoje konto jeszcze tego samego dnia – procedury przyznawania pożyczki są bowiem maksymalnie uproszczone.

Pozabankowa pożyczka na już to alternatywa dla kredytów bankowych. Produkt ten dostępny jest niemal dla każdego. Warunkami przyznania pomocy finansowej są pełnoletniość, posiadanie konta bankowego, aktywnego numeru telefonu i e-maila, dowód osobisty oraz dostęp do Internetu. Wystarczy, że wypełnisz wniosek online – trafi on do rozpatrzenia do osób decyzyjnych. Proces przyznania pożyczki trwa czasami zaledwie godzinę, a pieniądze możesz otrzymać już w ciągu 15 minut od uzyskania pozytywnej decyzji.

Szybka pożyczka na konto – czy jest bezpieczna?

reklama

Każda profesjonalna instytucja pozabankowa, która działa zgodnie z wyznaczonymi standardami, sprawdza historię kredytową wnioskodawcy. Dzięki temu pożyczka nie będzie stanowić nadmiernego obciążenia finansowego dla kredytobiorcy. Pomoc może być udzielona również osobom zadłużonym, jednak w tym przypadku zalecana jest szczególna ostrożność. Jeśli klient miał już problemy z wyjściem z długu, najlepiej będzie, jeśli skonsultuje się ze specjalistą, który doradzi najlepsze rozwiązanie.

Każdy, kto chce poznać ostateczny koszt pożyczki na już, może skorzystać z kalkulatora, który poda wartość w przybliżeniu. Cena usługi zależy od wysokości pożyczonej sumy, okresu obowiązywania umowy, RRSO, wysokości raty oraz opłat prowizyjnych i pobieranych za przyznanie pomocy.

Weryfikacja danych prze wnioskowaniu o szybką pożyczkę na konto

reklama

Weryfikacja wniosków o szybką pożyczkę na konto trwa zaledwie kilka chwil. Zanim jednak podjęta zostanie decyzja o przyznaniu pomocy, dane wpisane we wniosku zostaną przesłane do Biur Informacji Gospodarczej, czyli KRD, BIG InfoMonitor S.A., ERIF. Znajdą się również w Związku Banków Polskich, rejestrze PESEL oraz w Biurze Informacji Kredytowej.

TAKTO Finanse – nie bój się prosić o wsparcie

Potrzebujesz pilnej pomocy finansowej? Pomocna będzie szybka pożyczka na konto od TAKTO Finanse, instytucji pozabankowej, która dba o interes klientów. Cały proces odbywa się na jasnych i klarownych zasadach. Firma znajduje się w Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i działa w zgodzie z Zasadami Dobrych Praktyk.

W TAKTO Finanse otrzymasz do 12 000 złotych. Możesz rozłożyć spłatę zadłużenia na 40 niskich rat, co nie naruszy Twojego budżetu domowego. Zyskasz pełną gwarancję wsparcia finansowego na dogodnych warunkach – to pozwoli Ci rozwiązać niespodziewane problemy. Sprawdź, jaką ofertę przygotowało dla Ciebie TAKTO Finanse.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne