12 C
Olsztyn
sobota, 13 kwietnia, 2024
reklama

Już niedługo poznamy Belfra UWM 2022

OlsztynJuż niedługo poznamy Belfra UWM 2022

Po raz kolejny trwa głosowanie na najlepszego nauczyciela akademickiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Jest to plebiscyt, w którym studenci poprzez oddanie głosu, dziękują swoim wykładowcom za ich wysiłek w przekazywaniu wiedzy i podejściu do studentów.

reklama

Znamy już finalistów plebiscytu

W finale bierze udział 16 Belfrów Wydziałowych, którzy zostali wybrani na wcześniejszym etapie przez studentów. Wśród nich znaleźli się: dr inż. Sara Dzik (WBZ), dr hab. Beata Kurowicka (WbiB), dr inż. Jacek Kindracki (WG), dr Monika Cichmińska (WH), dr hab. Marta Damszel, prof. UWM (WriL), dr Damian Tański (WL), dr Piotr Jastrzębski (WmiL), dr hab. wet. Beata Wysok, prof. UWM (WMW), dr Tomasz Wierzejski (WNE), dr hab. Wojciech Kotowicz (WNS), dr inż. Wojciech Miąskowski (WNT), mgr Adrianna Rożniecka (SZP), dr inż. Joanna Ciborska (WNoŻ ), dr Andrzej Gawliński (WPiA), dr Adam Rosiński (WS), dr hab. Aleksandra Nalewaj (WT).

Głosowanie trwa – kto wygra?

Do 18 stycznia do godziny 15.oo studenci mogą oddać jeden głos na swojego nauczyciela akademickiego w trakcie III etapu. Aktualnie każdy z Belfrów Wydziałowych jest promowany przez swoich studentów za pomocą kanałów społecznościowych, jak również na korytarzach wydziałów.

reklama

Zwycięzcę poznamy na Gali Belfra UWM

Zwycięzcę plebiscytu poznamy w czasie 17. Gali Belfra UWM, która odbędzie się 25 stycznia o godzinie 19.00. Uroczystość odbędzie się w Auli Kongresowej w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym. Wydarzenie zostanie uświetnione duetem muzycznym Ani Karwan.

źródło: UWM

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia