fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Wybierz swojego belfra UWM. W tym roku na gali wystąpi Czesław Mozil

Kurier Extra Wybierz swojego belfra UWM. W tym roku na gali wystąpi Czesław Mozil

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego po raz kolejny organizuje plebiscyt, który pomoże wyłonić najlepszego nauczyciela akademickiego!

Już 22 stycznia 2020 roku o godzinie 19:00 w Centrum Konferencyjnym odbędzie się 14. edycja Gali Belfra 2019 Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. W czasie wydarzenia zostanie wyłoniony zwycięzca spośród wyróżnionych do tytułu Belfra. Każdy kandydat reprezentuje inny wydział. To od studentów będzie zależało, który wykładowca zwycięży. Jak co roku będą oni mogli zagłosować na tego kandydata, który ich zdaniem najbardziej zasłużył na ten tytuł. Głosowanie odbywa się w tygodniu poprzedzającym uroczystość, czyli od 13 do 20 stycznia. W tym roku Galę Belfra 2019 uświetni występ dobrze wszystkim znanego artysty – Czesława Mozila.

Głos można oddać TUTAJ

Wybierz swojego belfra UWM. W tym roku na gali wystąpi Czesław Mozil

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x