7 C
Olsztyn
wtorek, 27 lutego, 2024
reklama

Dramatyczna sytuacja. Włamanie do olsztyńskiej restauracji. Skradziono pensje dla pracowników

WiadomościDramatyczna sytuacja. Włamanie do olsztyńskiej restauracji. Skradziono pensje dla pracowników

“Tuż przed Sylwestrem ktoś włamał się do BoNoBo Vegan w Olsztynie i okradł nas. Jesteśmy załamani. W jednej chwili straciliśmy wszystkie pieniądze przeznaczone na wypłaty dla pracowników i na utrzymanie lokalu. Po raz pierwszy prosimy Was o pomoc. Bez Was nie damy rady działać dalej!” – zaapelowali właściciel wegańskiej restauracji przy ul. 1 Maja w Olsztynie.

reklama

Link do zrzutki: zrzutka.pl/uxp7c6

Otworzyli wymarzoną restaurację wegańską BoNoBo we wrześniu 2019 roku. Niedługo jednak mogli się nią cieszyć. Po kilku miesiącach musieli ją zamknąć z powodu pandemii. Po ponownym otwarciu nastąpiło ponowne zamknięcie. Po tym trudnym czasie byli wykończeni, nigdy jednak nie prosiliśmy o pomoc. Zawsze sami rozwiązywali problemy bez użalania się. Chcieliśmy tylko jednego – aby do nich przychodzić, bo dzięki temu mogli istnieć.

reklama

“Czasami jednak zdarza się coś, co zupełnie odbiera siły. Przed samym Sylwestrem ktoś bezczelnie włamał się do naszego lokalu i ukradł wszystkie pieniądze. Trudno opisać, jak bardzo jesteśmy zdruzgotani. Nasze dalsze funkcjonowanie stanęło pod znakiem zapytania” – czytamy w apelu do mieszkańców Olsztyna.

Właściciele dodają – “Wszyscy traktujemy BoNoBo jak drugi dom. Spędzamy w nim mnóstwo czasu. Z całego serca staramy się, abyście i Wy czuli się tu dobrze, lubili u nas jeść, przesiadywać, spotykać się z bliskimi. Jako jedyna w pełni wegańska restauracja w Olsztynie przywiązujemy ogromną wagę do jakości i różnorodności posiłków. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie pozytywne opinie, komentarze, wysokie miejsca w rankingach, które potwierdzają, że nas doceniacie. Chętnie dzielimy się z Wami swoją przestrzenią, współtworząc liczne eventy kulturalne i aktywistyczne. Wiemy, że czasy dla wszystkich są trudne. Tym bardziej już teraz dziękujemy każdej osobie za wpłatę. Nie chcemy zamykać naszego BoNoBo. Nie chcemy się poddawać. Pragniemy nadal spełniać nasze marzenia i robić to, co potrafimy najlepiej: tworzyć dla Was ciepłe i serdeczne miejsce pełne pysznego wegańskiego jedzenia, dobrej energii i cudownych ludzi.”

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

22 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Chef
8 stycznia 2023 16:39

Kant, pensje pracowników w kasie nie w banku. I to jeszcze w sylwestra, śmierdzi to na kilometr.

Adam
8 stycznia 2023 15:16

Przykro mi z powodu włamania I kradziezy, ale….kochani kto trzyma kase w lokalu?, po drugie biznes tez trzeba ubezpieczyc, urzadzac zrzutke na to: wstyd!!!!

Polecane
Ogłoszenia