-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 30 stycznia, 2023

Zjawiskowa bryska zawładnie kortowiadową sceną!

62. edycja Kortowiady odbędzie się w maju, a organizatorzy zdradzili już nazwiska kilku artystów, których będzie można usłyszeć na Plaży Kortowskiej. Do rapera Okiego oraz Michała Szczygła dołączyła dziś bryska!

Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze bryska od momentu debiutu może pochwalić się większą ilością premier niż niejeden znany artysta. Od kwietnia 2021 regularnie wydaje nową muzykę w różnych formach, a jej utwory bardzo szybko zdobywają szczyty radiowych list przebojów, dzięki czemu nieustannie powiększa się grono jej fanów. W kwietniu 2022 roku ukazała się debiutancka płyta wokalistki, której singlem promującym jest „kraksa”. Teksty jej piosenek charakteryzują się zabawą spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, porusza w nich często zagadnienia, których próżno szukać we współczesnym popie. Jeden z najpopularniejszych utworów, „Odbicie”, był na szczycie najczęściej wyszukiwanych piosenek w aplikacji Shazam aż przez 12 tygodni.

Kortowiada 2023 – pora zacząć odliczanie do 62. edycji olsztyńskich juwenaliów!

Karnety na wydarzenie dostępne są na stronie www.bilety.kortowiada.pl – można je nabyć poprzez Going., eBilet, Biletomat.pl oraz empik bilety.

Przypominamy, że olsztyńskie juwenalia 2023 będą trwały od 24 do 27 maja. Sponsorem głównym Kortowiady jest Perła – Browary Lubelskie.

Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Wirtualna Polska, CGM, TKO Olsztyn, Ukiel Info, olsztyn.com.pl, DlaStudenta.pl, Gazeta Olsztyńska, Radio Eska oraz Radio UWM FM.