3 C
Olsztyn
wtorek, 23 kwietnia, 2024
reklama

Kierujący potrącił mężczyznę przechodzącego z rowerem przez przejście dla pieszych

PiszKierujący potrącił mężczyznę przechodzącego z rowerem przez przejście dla pieszych

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Warszawskiej w Piszu. Kierujący pojazdem marki Opel Astra nie zachował należytej ostrożności i potrącił mężczyznę przechodzącego z rowerem przez przejście dla pieszych. Rowerzysta trafił do szpitala. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

reklama

W środę (28.12.2022r.) przed godz. 12.00 na ul. Warszawskiej w Piszu na przejściu dla pieszych potrącony został mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 27-letni mieszkaniec Pisza kierował pojazdem marki Opel Astra. Jechał od strony miasta w kierunku miejscowości Jeże. W pewnym momencie zauważył mężczyznę przechodzącego z rowerem przez przejście dla pieszych od strony cmentarza. Kierowca opla zaczął hamować. Niestety potrącił pieszego.

Przez przejście dla pieszych przechodził 64-letni mieszkaniec Pisza, który zabrany został do szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Kierowca był trzeźwy, natomiast pieszy miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali kierującemu prawo jazdy. Będą teraz wyjaśniali przyczyny i okoliczności tego wypadku.

reklama
Kierujący potrącił mężczyznę przechodzącego z rowerem przez przejście dla pieszych wypadek Pisz, Wiadomości

źródło: KPP Pisz

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
5 stycznia 2023 08:30

Zróbcie normalne i bezpieczne oświetlenie na przejściach w Olsztynie !!!!!,sam jestem kierowca i nie widać kompletnie pieszych po zmroku jak pada to nie jest normalna sytuacja ….ile osób musi umrzeć ??żeby coś się zmieniło w tym temacie na dobre ??????….

Polecane
Ogłoszenia