-2 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W olsztyńskim tramwaju zabrzmiała pastorałka

OlsztynW olsztyńskim tramwaju zabrzmiała pastorałka

Zespół Pałacu Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olszynie przygotował niezwykłą niespodziankę dla pasażerów komunikacji miejskiej: w tramwaju zaśpiewał pastorałkę.

reklama

Na pasażerów, którzy we wtorek 20 grudnia zdecydowali się na podróż tramwajem, czekała nie lada niespodzianka. Zespół Pałacu Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie przygotował dla nich niecodzienny spektakl – pastorałkę „Od serca do ucha” zespołu Rokiczanka.
Do tego powstało także nagranie, które zostało zrealizowane w studiu Wydziału Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie dzięki współpracy wielu osób, między innymi Wiesława Jackowskiego (realizacja filmu), Macieja Hacia (koordynator nagrania) czy Adama Rosińskiego (nagranie muzyczne). Pomysłodawcą inicjatywy była Justyna Mazur.
Nagranie zrobiło furorę w mediach społecznościowych. Internauci zachwycają się zarówno klipem, jak i samym utworem.

W Wadągu pod Olsztynem powstanie prestiżowe centrum. Takiego miejsca na Warmii jeszcze nie ma


„Dziękujemy, wspaniała pastorałka, aż cieplej na serduchu się zrobiło”, „O ja, jaka energia !!!! Świetna niespodzianka. Wesołych Świąt”, „Jesteście WSPANIALI !!!”, „Cudowna ekipa i wspaniała atmosfera. Dajecie ludziom wiele radości i ciepła. Pozdrawiam serdecznie”, „Zakochałam się w Was, jesteście cudni” – to tylko niektóre z zamieszczanych pod nagraniem komentarzy.

reklama

źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne

Osobowość Roku Warmii i Mazur. Znamy zwycięzców