5 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Zła kobieta z Dobrego miasta poszukiwana przez policję. Niezły miała tupet?

OlsztynZła kobieta z Dobrego miasta poszukiwana przez policję. Niezły miała tupet?

Policjanci z Dobrego Miasta ustalają dane personalne kobiety mogącej mieć związek z kradzieżą w jednej z drogerii. Wartość strat to prawie 2000 złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji kobiety widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

reklama

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście wyjaśniają okoliczności kradzieży w jednej z drogerii na terenie miasta. Do zdarzenia doszło 28 listopada 2022 roku. Wartość strat to prawie 2000 złotych.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na którym widać kobietę mogącą mieć związek z kradzieżą.

reklama

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie, można przekazać do Komisariatu Policji w Dobrym Mieście, pod nr tel.: 47 731 19 47, 47 731 19 31 lub na skrzynkę mailową: dyzurny.dobre-miasto@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Policja zapewnia anonimowość.

*nagranie wideo

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Chenryk
16 grudnia 2022 17:13

Jeżeli kobieta może mieć związek (czyli nie jest pewne, że ma) to dlaczego piszecie, że jest zła? Złe to raczej jest wasze postępowanie.

lolo
16 grudnia 2022 22:56

git falbana

Polecane
Ogłoszenia