15 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

Jak zmieniłem swój wygląd stosując catering dietetyczny

Materiał partneraJak zmieniłem swój wygląd stosując catering dietetyczny

Catering dietetyczny kojarzy się z odchudzaniem, ale w moim przypadku jego stosowanie miało całkiem inny cel. Chciałem rozbudować masę mięśniową i przytyć kilkanaście kilogramów, by w końcu wyglądać jak prawdziwy mężczyzna, a nie chłopiec, który dopiero co skończył szkołę. Dieta pudełkowa miała uwolnić mnie od gotowania i zapewnić trwałe efekty. Co z tego wyszło? Dowiesz się tego, czytając poniższy wpis.

reklama

Najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie pakietu

Nie da się ukryć, że decydując się na mało kaloryczny pakiet fit, nigdy nie uda nam się nabrać masy. Ja wybrałem dietę przeznaczoną dla sportowców, która miała z założenia dostarczyć przeszło 3500 kcal. W moim przypadku catering Radom miał więc sprawić, że organizm dostanie pewien nadmiar kalorii, które wykorzystam w trakcie intensywnego treningu na siłowni. Pamiętajcie, by wybierając catering pudełkowy od konkretnej firmy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na kaloryczność, ale także odpowiednie dopasowanie proporcji białka, tłuszczy i węglowodanów.

Tylko takie podejście może sprawić, że uda nam się wybrać propozycję szytą niemal na miarę. Nie każde firma oferująca catering dietetyczny jest warta naszej uwagi. Zanim zamówicie jedzenie na dłużej, warto sprawdzić, czy odpowiada nam smak potraw oraz jakość używanych składników. Dzięki temu unikniemy późniejszych rozczarowań, kłótni i różnego rodzaju niedomówień, które zamiast motywować, podcinają skrzydła.

reklama

Jak zmieniała się moja waga z dietą pudełkową?

Jak dobrze wiemy, odpowiednia dieta jest kluczem w przypadku odchudzania, ale dla osób budujących masę mięśniową również jest prawdziwym fundamentem do dalszego rozwoju. Żadne ćwiczenia nie dadzą rezultatów, jeśli nasze posiłki nie zapewnią nadwyżki energetycznej. Jedzenie pudełkowe EatFitCateringw moim przypadku okazało się wygodną formą dostarczania organizmowi zdrowych, smacznych i znakomicie zbilansowanych posiłków. Catering dietetyczny z dostawą w Radomiu sprawił, że nie musiałem codziennie robić dużych zakupów spożywczych i gotować obiadu na drugi dzień. Całość przynosił kurier wybranej firmy, a ja miałem za zadanie zjeść wszystko i robić swoje.

Catering pudełkowy sprawił, że efekty zaczęły przerastać moje wyobrażenie. Tkanka tłuszczowa pozostała na niskim poziomie, ale mięśnie w końcu zwiększyły swoją objętość. Szczególnie widziałem różnicę na ramionach i klatce piersiowej. Wcześniejsze stosowanie suplementów nie dawało mi tak wiele, jak dieta pudełkowa z dostawą, która była zdrowa i pozbawiona jakiejkolwiek chemii, a tej przecież nie brakuje w suplementach na masę mięśniową. Szybko okazało się, że catering dietetyczny w Radomiu zapewnił mi dokładnie to, czego potrzebowałem. Był on brakującym elementem całej układanki. Przejście na zdrowe odżywianie okazało się więc w moim przypadku przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Przez 3 miesiące udało się przytyć o mniej więcej 7 kg, co dało niesamowity efekt w lustrze. Wiele osób pyta mnie jakie odżywki brałem, by tak się zmienić. Odpowiedź jest prosta, wszystko to sprawiła dieta pudełkowa.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia