-0 C
Olsztyn
niedziela, 29 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policja zakończyła poszukiwania zaginionego 32-latka

EłkPolicja zakończyła poszukiwania zaginionego 32-latka

W Jeziorze Ełckim na Mazurach nurkowie odnaleźli w piątek ciało 32-letniego mężczyzny, którego zaginięcie zgłoszono dzień wcześniej po zauważeniu na wodzie pustego pontonu – podała policja. Okoliczności tragedii będą wyjaśniane w śledztwie.

reklama

Poszukiwania mężczyzny prowadzono na jeziorze od czwartku. Wszczęto je po tym, jak na wodzie został znaleziony dryfujący ponton, najprawdopodobniej należący do 32-letniego mieszkańca Ełku. Zaginiony nie był widziany przez bliskich od wtorku i od tego czasu nie nawiązał z nimi kontaktu.

reklama

Pierwszego dnia poszukiwania trzeba było przerwać z uwagi na warunki atmosferyczne i mrok, ale od rana zostały wznowione.

„W piątek strażacy z Giżycka za pomocą sonaru namierzyli obiekt pod wodą. Po południu nurkowie odnaleźli i wydobyli na powierzchnię ciało mężczyzny. Potwierdzono, że to zaginiony 32-latek” – poinformowała mł. asp. Agata Kulikowska de Nałęcz z ełckiej policji.

reklama

Jak przekazała, ciało zabezpieczono do sekcji, która ma ustalić przyczynę zgonu. Okoliczności zdarzenia ma wyjaśnić śledztwo pod nadzorem prokuratury.
źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne