12 C
Olsztyn
piątek, 24 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Boże Narodzenie w Toruniu. Poczuj prawdziwą magię tych świąt

Materiał partneraBoże Narodzenie w Toruniu. Poczuj prawdziwą magię tych świąt

Boże Narodzenie w Toruniu. Poczuj prawdziwą magię tych świąt

Boże Narodzenie w Toruniu może być fantastycznym pomysłem na spędzenie rodzinnych świąt w niezwykle oryginalny sposób. W tym czasie można między innymi poznawać bogate tradycje świąteczne, zwiedzić centrum Torunia i śpiewać kolędy. Toruń oferuje wiele atrakcji, dlatego przyjeżdżają tu całe rodziny. Każdy znajdzie tu dla siebie coś wyjątkowego. Dlaczego warto odkryć to miasto w okresie świątecznym? Z jakiej oferty skorzystać?

Święta w Toruniu

reklama

Toruń jest pięknym miastem z niesamowitym klimatem. Toruńskie Stare Miasto należy do najpiękniejszych oraz najcenniejszych architektonicznie miejsc w Europie. To właśnie Rynek Staromiejski stanowi najlepsze miejsce do rozpoczęcia zwiedzania. Spotkać można tu wiele zabytkowych kamienic, Dwór Artusa lub pomnik Mikołaja Kopernika. Warto zatrzymać się również na Ratuszu Staromiejskim. Znajduje się on w samym sercu zabytkowej starówki. To najważniejszy budynek w mieście, który w 1997 roku wpisany został na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Do miasta warto wybrać się także z dziećmi. Z całą pewnością zainteresuje je Dom Kopernika, czyli jedno z najlepszych muzeów interaktywnych w Toruniu. Dzięki wizycie można w bardzo przystępny i ciekawy sposób dowiedzieć się więcej o rodzinie Koperników. Nie można zapomnieć również o Muzeum Piernika. Oprócz możliwości uzyskania szeregu interesujących informacji, zwiedzający mają możliwość upieczenia własnych pierników, które następnie mogą ze sobą zabrać. Miłośnicy kosmosu muszą natomiast skierować swoje kroki do Planetarium. W ogromnej kopule prezentowane są seanse o wszechświecie.

Komfortowy pobyt w Toruniu

reklama

Wyjazd świąteczny do Torunia bez wątpienia może być wspaniałym wydarzeniem dla całej rodziny i sposobem na wspólne spędzenie czasu w wyjątkowy sposób. Warto zapewnić sobie jednak odpowiednie miejsce noclegowe. Interesujący pakiet pobytowy oferuje hotel Eter. Ze szczegółami oferty zapoznać można się za pośrednictwem strony internetowej https://www.hotel-eter.pl/oferty-i-promocje/boze-narodzenie-w-toruniu. Hotel oferuje niezwykle komfortowe pokoje, restauracje oraz lobby bar. W świątecznym pakiecie pobytowym znajduje się między innymi uroczysta kolacja wigilijna. W strefie relaksu skorzystać można z sauny, foteli do masażu oraz sali bilardowej. Przewidziane jest wspólne kolędowanie, ciekawe warsztaty świąteczne, lepienie pierogów oraz wiele innych propozycji. Zarówno pierwszy, jak i drugi dzień świąt wypełniony będzie atrakcjami, które pozwolą miło i rodzinnie spędzić święta.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia