-2 C
Olsztyn
wtorek, 28 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kim jest? Policja publikuje zdjęcie martwego mężczyzny, którego znaleziono na pętli przy ul. Barcza

OlsztynKim jest? Policja publikuje zdjęcie martwego mężczyzny, którego znaleziono na pętli przy...

Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w dalszym ciągu ustalają tożsamość mężczyzny, którego ciało zostało znalezione na terenie pętli autobusowej przy ul. Barcza w Olsztynie. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

reklama

Dnia 8 lutego 2021 roku olsztyńscy policjanci otrzymali informację o znalezieniu na terenie pętli autobusowej przy ul. Barcza ciała mężczyzny. Na miejscu pracował grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze przeprowadzili m.in. oględziny miejsca zdarzenia oraz ciała mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich mogących przyczynić się do śmierci mężczyzny. Niestety, zmarły mężczyzna nie miał przy sobie żadnych rzeczy ani dokumentów, na podstawie których możliwe byłoby ustalenie jego tożsamości. Dane personalne mężczyzny nadal pozostają nieznane.

Tragedia koło spółdzielni Jaroty. Nie żyje 89-letnia kobieta

Rysopis: mężczyzna w wieku ok. 55 lat, około 190 cm wzrostu, średniej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, zarost na twarzy. Ubrany był w niebieskie spodnie jeansowe, brązową kurtkę i sweter.

reklama

Z  policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna mógł przebywać na terenie Giżycka, Torunia, Bydgoszczy i Poznania.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt z olsztyńskimi poszukiwaczami. Informacje można przekazywać również osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, telefonicznie pod numerem alarmowym 112 lub skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania identyfikacyjne dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341.

Kim jest? Policja publikuje zdjęcie martwego mężczyzny, którego znaleziono na pętli przy ul. Barcza zgon Olsztyn, Wiadomości
reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia

Tragedia koło spółdzielni Jaroty. Nie żyje 89-letnia kobieta

Tragedia koło spółdzielni Jaroty. Nie żyje 89-letnia kobieta