-8 C
Olsztyn
wtorek, 28 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Będzie świątecznie na Starym Mieście? Planowany jest Kiermasz

OlsztynBędzie świątecznie na Starym Mieście? Planowany jest Kiermasz

Rozpoczęły się przygotowania do kolejnej edycji świątecznego wydarzenia, które organizuje Miejski Ośrodek Kultury. Równocześnie trwa nabór wystawców, którzy chcieliby wziąć udział w tradycyjnym kiermaszu.

reklama

Wyjątkowy klimat w niezwykłym miejscu – olsztyński Targ Rybny oraz okolice za niecały miesiąc będą przypominać, że zbliża się czas świąt. 10 i 11 grudnia będzie doskonała okazja, by nieco zwolnić, złapać oddech, pobawić i zacząć chłonąć wyjątkową, bożonarodzeniową atmosferę.

– Będziemy czekać na Was, by wspólnie przeżyć te wyjątkowe chwile – mówi dyrektor olsztyńskiego MOK-u, Mariusz Sieniewicz. – Pośród muzyki, pośród świątecznych zapachów, pomiędzy bliskimi. Będzie rodzinnie, będzie twórczo i będzie serdecznie.

reklama

Nie zabraknie koncertów oraz oryginalnych animacji dla całych rodzin. Odbędzie się także trzecia edycja oryginalnego Biegu Mikołajów, tradycją jest także wyjątkowy Kiermasz Świąteczny. Rękodzielników, oferujących oryginalne wyroby regionalne i chcących zaprezentować swoje produkty będzie można spotkać na Targu Rybnym oraz w sali pod Amfiteatrem.

Spotkanie autorskie Zdzisława Piaskowskiego przyciągnęło tłumy

Wystawcy, którzy chcieliby zaprezentować swoje wyrobu podczas kiermaszu, mogą zgłaszać się do organizatorów do 20 listopada. Regulamin i karta zgłoszeniowa są na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury.

reklama

[Wystawco, zgłoś się na Kiermasz Świąteczny]

źródło: UM Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Mieszkanka
17 listopada 2022 22:45

Wystawią tęczowe krowy i powieszą penisy. A kartki świąteczne będą z łyżwiarzem i szubienicami. Wszak przez lewackie gardło nie przejdzie BOŻE NARODZENIE.

Popularne
Ogłoszenia

Warmińsko-Mazurski Oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich wybrał nowy zarząd

Dziennikarze tradycyjnie odwiedzili grób Seweryna Pieniężnego