15 C
Olsztyn
piątek, 24 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Tecnovap – włoski producent urządzeń czyszczących

Materiał partneraTecnovap - włoski producent urządzeń czyszczących

Tecnovap to nowoczesna i doświadczona włoska firma, która od 1985 roku oferuje swoim klientom profesjonalne urządzenia czyszczące. Produkty marki Tecnovap cieszą się olbrzymim zainteresowaniem na całym świecie, co jest najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej jakości wykonania i niezawodności.

Nowoczesna technologia Tecnovap

reklama

Maszyny czyszczące marki Tecnovap wykonane są z wysokiej jakości materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale. Na szczególną uwagę zasługuje również zaawansowana technologia. Włoski producent cały czas korzysta z dobrodziejstwa nowoczesnych technologii, dzięki czemu jest w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim bojlery wykonane w całości ze stali nierdzewnej specjalną techniką spawania TIG. Godne uwagi są także wydajne grzałki, które posiadają funkcję rozprężania i przewożenia pełnej mocy bezpośrednio ze zredukowanej przestrzeni. W dużej mierze to właśnie dzięki autorskim grzałkom możliwe jest wytwarzanie pary o bardzo wysokiej wydajności. Użytkownicy cenią sobie także zaawansowaną technologię True TM, która wykorzystywana jest w parownicach.

Historia firmy Tecnovap

Jak wspomniano we wstępie firma Tecnovap założona została w 1985 roku. Jej założycielami są bracia Giuseppe i Giuliano Franchini (obecny prezes), którzy od początku czuwali nad doskonaleniem maszyn czyszczących suchą parą. Na początku działalności włoskie przedsiębiorstwo nastawione było głównie na sprzedaż detaliczną. W chwili obecnej sprzedawane są nie tylko profesjonalne parownice do użytku prywatnego, ale również przemysłowe parownice Tecnovap, które poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Dzięki powyżej opisanym technologiom włoska firma bardzo szybko prześcignęła swoich największych konkurentów i zdobyła czołowe miejsca na rynku. Pierwsze myjki parowe sprzedawane były wyłącznie w rodzimych sklepach stacjonarnych. W dzisiejszych czasach sprzęt marki Tecnovap bez problemu można znaleźć w renomowanych sklepach online.

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia