fbpx
-0 C
Olsztyn
wtorek, 6 grudnia, 2022
reklama

Na drodze wjazdowej do Olsztyna 33-letni kierujący osobowym oplem zginął na miejscu

OlsztynNa drodze wjazdowej do Olsztyna 33-letni kierujący osobowym oplem zginął na miejscu

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Na drodze wjazdowej do Olsztyna zderzyły się samochód osobowy z ciężarowym. Kierowca samochodu osobowego zginął. Droga wojewódzka 527 jest zablokowana; policja zorganizowała objazdy – podała w środę policja.

Do zderzenia pojazdów doszło na drodze wjazdowej do Olsztyna od strony Olsztynka. Kierowca samochodu osobowego zginął, kierowca samochodu ciężarowego został przewieziony do szpitala. Droga jest zablokowana.

Zorganizowano objazd od strony Olsztynka koło Tomaszkowa i od strony Olsztyna koło Bartąga ulicą Nad Łyną.

„Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący osobowym oplem z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z dostawczym iveco. Niestety, na skutek odniesionych obrażeń 33-latek siedzący za kierownicą opla zginął na miejscu. 53-letni kierowca iveco trafił do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana — przekazała Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

64-letnia kierująca wjechała w domNa drodze wjazdowej do Olsztyna 33-letni kierujący osobowym oplem zginął na miejscu wypadek Olsztyn, Wiadomości

źródło: PAP/KMP

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze