5 C
Olsztyn
środa, 21 lutego, 2024
reklama

Lekarz stwierdził zgon 47-letniego mężczyzny. Jego rówieśnik usłyszał zarzut zabójstwa

MrągowoLekarz stwierdził zgon 47-letniego mężczyzny. Jego rówieśnik usłyszał zarzut zabójstwa

Mrągowscy policjanci zatrzymali 47–letniego mieszkańca gminy Mikołajki, który podejrzewany jest o zabójstwo. We wtorek (08.11.2022r.) w jednym z mieszkań, miał ugodzić nożem 47–letniego mężczyznę. Zatrzymany usłyszał już zarzuty zabójstwa, wobec niego został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

reklama

W nocy z poniedziałku na wtorek około godziny 01:00 dyżurny mrągowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego treści wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Mikołajki znaleziono zakrwawionego mężczyznę. Na miejsce został skierowany patrol oraz pogotowie ratunkowe. Pomimo podjętej reanimacji, będący na miejscu lekarz stwierdził zgon 47-letniego mężczyzny. Prokurator wydał decyzje o przekazaniu ciała celem ustalenia jego przyczyny. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady. Sekcja wykazała, że śmierć 47-letniego mężczyzny była wynikiem działań osób trzecich.

W związku z tym zdarzeniem zatrzymany został 47-letni mieszkaniec gminy Mikołajki. 47-latek usłyszał zarzut zabójstwa. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na wystąpienie z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania, do którego sąd się przychylił.

reklama

Zabójstwo zagrożone jest kara dożywotniego pozbawienia wolności.

źródło: KPP Mrągowo

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Lolo
15 listopada 2022 07:15

Niepotrzebnie fikał do git człowieka

Polecane
Ogłoszenia