5 C
Olsztyn
środa, 21 lutego, 2024
reklama

Policja zakończyła poszukiwania zaginionego 30-letniego mieszkaniec Olsztyna

OlsztynPolicja zakończyła poszukiwania zaginionego 30-letniego mieszkaniec Olsztyna

Policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego Bartłomieja. Mężczyzna we wtorek oddalił się ze swojego miejsca zamieszkania przy ul. Żniwnej w Olsztynie i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 30-latka są proszone o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

reklama

Zaginął 30-letni mieszkaniec Olsztyna – Bartłomiej. We wtorek ok. godz. 17:00 wyszedł on z domu przy ul. Żniwnej i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Bartłomiej Roman jest szczupłej budowy ciała, ma 176 cm wzrostu, włosy krótkie ciemne. W chwili zaginięcia ubrany był w niebiesko-białą koszulę flanelową oraz czarne dresy.

reklama

Z otrzymanych informacji wynika, że 30-latek może poruszać się pojazdem marki Volkswagen Golf koloru czarnego o nr rej. NO 5960S. Pojazd może znajdować się na terenie kompleksu leśnego w okolicy osiedla Dajtki lub w pobliżu dróg wyjazdowych z Olsztyna. Prosimy o pilny kontakt osoby, które zauważą wskazane auto.

W imieniu rodziny zwracamy się do każdego, kto ma informacje na temat miejsca przebywania zaginionego. Można je przekazać osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie, telefonicznie pod numerem alarmowym 112 lub skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341.

AKTUALIZACJA

reklama

Z ostatniej chwili! “Zakończyliśmy poszukiwania zaginionego 30-latka. Odnaleziono go w niespełna kilka godzin od zgłoszenia na terenie Olsztyna. Mężczyzna jest już bezpieczny. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w poszukiwania” – przekazało biuro prasowe KMP Olsztyn. Mężczyzna został przewieziony do szpitala na badania.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia