-0 C
Olsztyn
piątek, 3 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kolejne partie narkotyków nie trafią na olsztyński czarny rynek

OlsztynKolejne partie narkotyków nie trafią na olsztyński czarny rynek

Olsztyńscy wywiadowcy zatrzymali mężczyznę, który odpowie za posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze nielegalne substancje znaleźli przy mężczyźnie oraz w jego miejscu zamieszkania. Zabezpieczono marihuanę oraz 2 C-B o łącznej masie prawie 55 gramów. 18-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

We wtorek (01.11.2022) policyjni wywiadowcy na jednej z ulic w mieście postanowili wylegitymować mężczyznę, który na widok funkcjonariuszy zaczął się nerwowo zachowywać. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Olsztyna. Mężczyzna miał powody, aby uniknąć spotkania z policjantami. W trakcie czynności przy 18-latku funkcjonariusze znaleźli dwa woreczki foliowe z zawartością zielonego suszu roślinnego. Następne partie narkotyków znalezione zostały podczas przeszukania mieszkania mężczyzny. Tym razem były to woreczki z białym proszkiem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zabezpieczono marihuanę oraz 2 C-B o łącznej masie prawie 55 gramów. Materiał przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.

Sąsiedzi są w szoku po tym, co zobaczyli. Policja weszła do mieszkania 23-latka z Olsztyna

18-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne

17-latek z Olsztyna poszedł do sklepu z mefedronem. Na widok policjantów zaczął się trząść z nerwów