-2 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Dwie nastolatki jeżdżąc rowerami nagrywały filmy na Tik-Toka. 14-latka wjechała przed nadjeżdżający samochód i została potrącona

NidzicaDwie nastolatki jeżdżąc rowerami nagrywały filmy na Tik-Toka. 14-latka wjechała przed nadjeżdżający...

Policja w Nidzicy wyjaśnia przyczynę i okoliczności wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej W604 pod Ruskowem. 14-letnia rowerzystka gwałtownie wjechała wprost pod jadącą hondę. Nastolatka została ciężko ranna i trafił do szpitala. Policja ustaliła, że dziewczynka i jej koleżanka przez całą drogę jechały na rowerach i nagrywały wideo.

reklama

Około godziny 15:00 w środę (02.11.2022) funkcjonariusze dyżurni w Komendzie Powiatowej Policji w Nidzicy zostali powiadomieni, że w pobliżu Ruskowa (gm. Jonkowo) miał miejsce wypadek drogowy z udziałem samochodu osobowego i rowerzystki. Wstępne śledztwo policji wykazało, że 14-letnia rowerzystka nagle wjechała pod jadący w tym samym kierunku samochód osobowy marki Honda.

W wyniku zderzenia nastolatka została ciężko ranna i przewieziony lotniczą karetką do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Kierowca samochodu to 39-letni mężczyzna, który był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia do późnych godzin wieczornych pracowali policjanci ruchu drogowego i grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki.

Kierujący cysterną z mlekiem stracił panowanie nad samochodem i wywrócił się na drodze
reklama

Jak się okazało, 14-latka i jej koleżanka jeździły na rowerach ulicą i nagrywały filmiki ze swoim udziałem na popularny serwis Tik Tok. „Przestrzegamy, przed niebezpiecznymi zachowaniami i uczulamy, że droga nie jest miejscem do zabawy, ale służy do przemieszczania się w konkretnym kierunku. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego aby na drodze patrzyli i słuchali co się wokół nich dzieje oraz ograniczyli korzystanie z przedmiotów rozpraszających uwagę. Czasem wystarczy tylko chwila by doszło do zdarzenia, za które można przypłacić zdrowiem a nawet życiem. Pamiętajmy, za poziom bezpieczeństwa na drodze odpowiadają wszyscy, którzy z niej korzystają” – przekazała w rozmowie rzecznik KPP Nidzica sierż. szt. Alicja Pepłowska.

Dwie nastolatki jeżdżąc rowerami nagrywały filmy na Tik-Toka. 14-latka wjechała przed nadjeżdżający samochód i została potrącona wypadek Nidzica, Wiadomości

reklama

źródło: KPP NIdzica

81-latka śmiertelnie potrącona w wigilię
reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ja
3 listopada 2022 10:20

Przykład inteligencji typowej tiktokerki.

dis
4 listopada 2022 07:58

No ale filmik na pewno wyszedł elegancki.

Popularne

Wypadek z udziałem ciągnika