-3 C
Olsztyn
niedziela, 5 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Uderzył w naczepę pojazdu ciężarowego jadącego z naprzeciwka i zjechał do przydrożnego rowu

OlsztynUderzył w naczepę pojazdu ciężarowego jadącego z naprzeciwka i zjechał do przydrożnego...

Policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu kolizji drogowej z udziałem kierującego znajdującego się po użyciu alkoholu. Kierujący autem osobowym jadąc w kierunku miejscowości Rapaty, na łuku drogi w lewo stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w naczepę pojazdu ciężarowego jadącego z naprzeciwka i zjechał do przydrożnego rowu, w którym jego auto dachowało. W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy – utrudnienia trwały przez ponad godzinę.

reklama

W środę (02.10.2022 r.) około godziny 7:30 na drodze krajowej nr 16 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierującego samochodem osobowym i pojazdu ciężarowego wraz z naczepą. Sprawcą kolizji był kierujący osobowym renault, który jadąc od Olsztyna, przed miejscowością Rapaty na łuku drogi w lewo stracił panowanie nad kierowanym pojazdem. Mężczyzna wpadł w poślizg, uderzył w bok naczepy pojazdu ciężarowego, zjechał na pobocze, gdzie doszło do wywrócenia jego pojazdu na dach.

Drogowy paraliż między Orzyszem a Ełkiem- kilka aut w rowie
Uderzył w naczepę pojazdu ciężarowego jadącego z naprzeciwka i zjechał do przydrożnego rowu wypadek Olsztyn, Wiadomości

Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy ochotnicy z pobliskiej miejscowości. Pracujący nad wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia nie mieli wątpliwości, że jego sprawca jest 58-letni kierujący dostawczym reanult, który nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Okazało się, że sprawca kolizji drogowej znajdował się w stanie po użyciu alkoholu – badanie alkomatem wykazało obecność w jego organizmie alkoholu o stężeniu przekraczającym 0,2 promila.

reklama

58-letni sprawca kolizji drogowej już pożegnał się ze swoim prawem jazdy. Mężczyzna i tak może mówić o dużym szczęściu, ponieważ w tym zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy – droga była całkowicie zablokowana na czas pracy holownika. Utrudnienia w ruchu trwały przez ponad godzinę.

Pijany ksiądz spowodował wypadek. Sześciolatka w ciężkim stanie
Uderzył w naczepę pojazdu ciężarowego jadącego z naprzeciwka i zjechał do przydrożnego rowu wypadek Olsztyn, Wiadomości

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne

Drogowy paraliż między Orzyszem a Ełkiem- kilka aut w rowie