13 C
Olsztyn
piątek, 24 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Pomysłowe i przydatne gadżety dla Ciebie i Twojego domu – gdzie kupić?

Materiał zewnętrznyPomysłowe i przydatne gadżety dla Ciebie i Twojego domu – gdzie kupić?

Każdy chce mieszkać i żyć oryginalnie i jeszcze parę lat temu można było to osiągnąć, szukając sobie gadżetów prawie w dowolnym sklepie. Dziś większość z nich na tyle spowszedniała, że zdecydowanie potrzeba lepszego pomysłu na to, gdzie szukać rzeczy, które będą pomysłowe i przydatne.

Sklepy stacjonarne się już zużyły

reklama

Modne były kilka lat temu wyspy w galeriach handlowych, gdzie można było kupić różne gadżety zbiorczo określane mianem śmiesznych prezentów. Choć większość z nich nie była śmieszna, to podstawowym problemem okazała się – co było do przewidzenia – niska jakość. Patrząc na to, co może mieć w ofercie dobry sklep z gadżetami online, nie dziwi, że sklepowe wyspy zniknęły prawie do cna. 

A jeśli chodzi o sklepy „poważniejsze”, to tutaj problem polega na czymś innym. O ile bowiem kupić coś przydatnego to faktycznie niewielkie wyzwanie, o tyle już cenowo zwykle wypada to naprawdę kiepsko. Na tym tle jako przykład tego, jak takie zakupy powinny wyglądać, można przedstawić internetowy sklep Toys4Boys. Duży wybór, niezłe ceny i rzeczy, których faktycznie niemal nie da się kupić gdzie indziej – gdyby sklepy stacjonarne też poszły w tę stronę, na pewno wiele z nich mogłoby działać nadal.

A dlaczego nie kupować prosto z Chin?

reklama

To pytanie na pewno narodziło się w głowach wielu osób. Ostatecznie większość gadżetów i tak powstaje w Chinach, prawda? No właśnie nie do końca, ale sprawa i tak jest bardziej skomplikowana. 

Zanim produkt zamówiony na znanej chińskiej platformie handlowej dotrze do Polski, minie sporo czasu. Poza tym w wielu przypadkach będzie droższy, bo od pewnego czasu za większość produktów trzeba zapłacić VAT w pełnej wysokości. Po trzecie – choć w Chinach można kupić produkty naprawdę niezłe jakościowo, to jednak zdecydowanie łatwiej jest kupić kiepskie, a procedura reklamacyjna w takim przypadku może przyprawić o ból głowy.

reklama

I jest jeszcze argument koronny: nawet jeśli większość pomysłowych gadżetów dla Ciebie i do domu faktycznie powstaje w Chinach, to jednak nie dotyczy to wszystkich. Wybierając jeden z paru ciekawych sklepów, możesz tam znaleźć produkty z różnych krajów. I jasne, nie chodzi o to, żeby po prostu zbierać kody kreskowe, ale w praktyce przecież wszyscy wiedzą, że każdy kraj jest znany z czegoś innego i na przykład Chiny nie są znane ani z dobrej jakości kufli do piwa, ani z eleganckich portfeli, a to przecież świetny pomysł na prezent!

Jeden sklep na każdą okazję

Za wyborem jednego sklepu z praktycznymi gadżetami przemawia też zdrowy rozsądek. Bo przecież okazji do zrobienia zakupów nie brakuje (nie wspominając o tym, że równie często robi się zakupy zupełnie bez okazji) i szukanie za każdym razem sklepu o wąskiej specjalizacji zajmuje zbyt dużo czasu. Uchwyt na telefon do roweru, karafka do whisky, pomysłowy kubek, portfel personalizowany – każdy z tych produktów można kupić pewnie w setkach sklepów, ale takich sklepów, gdzie wszystkie gadżety będą stały obok siebie na półce i mogą dotrzeć do Ciebie jutro jedną przesyłką, naprawdę jest niewiele.

Na pewno ktoś teraz stwierdzi, że przecież w wiadomym portalu można korzystać z darmowych wysyłek – będzie taniej! Może będzie, a może nie – to akurat nie jest przesądzone, za to absolutnie pewne jest, że jeśli znajdzie się jeden dobry sklep z gadżetami, to nie trzeba za każdym razem przeglądać mnóstw ofert tego samego produktu, wczytując się w ceny, terminy wysyłek, warunki zwrotów i nie wiadomo co jeszcze. Im częściej robi się zakupy, tym większe znaczenie będzie miała wygoda i oszczędność czasu.

Mamy ten sklep – to Toys4Boys

Toys4Boys to marka sklepowa, której specjalnie chyba nikomu przedstawiać nie trzeba, a gdyby okazało się, że to konieczne, najlepiej po prostu zerknąć, ile praktycznych gadżetów z jajem znajduje się na stronie sklepu. Olbrzymi wybór i świetne opinie są najlepszą rekomendacją i zachęcają do tego, żeby naprawdę zmienić swoje przyzwyczajenia zakupowe.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia