-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W Mierkach koło Olsztynka nad jeziorem Pluszne powstanie 77 apartamentów

OlsztynW Mierkach koło Olsztynka nad jeziorem Pluszne powstanie 77 apartamentów

W Mierkach koło Olsztynka, nad jeziorem Pluszne, powstaną nowe apartamenty. Inwestor, firma Aries, planuje otwarcie w połowie 2024 roku.

Aries chce zawojować Mazury

reklama

Na połowę 2024 roku firma Aries zaplanowała otwarcie nowej nieruchomości na Mazurach. Lago Park Apartments by Aries ma mieć 77 sprzedawanych w condo apartamentów, restaurację, 11 gabinetów SPA i basen, a wszystko to nad urokliwym jeziorem Pluszne w Mierkach koło Olsztynka. To będzie pierwsza inwestycja Aries w tym regionie, firma ma już dwie zrealizowane w górach, cztery są w przygotowaniu.

W Mierkach powstaną dwa apartamentowce

Zaplanowano budowę dwóch trzykondygnacyjnych apartamentowców, mających mieścić lokale o powierzchni od 25 do 60 metrów kwadratowych. Wszystkie mają posiadać aneksy kuchenne i wykończenie w standardzie pięciu gwiazdek. Do dyspozycji mieszkańców będą także między innymi prywatna marina, restauracja na wodzie oraz place zabaw.

Nieoczekiwany koniec Tyrolskiej. Piekarnię za 300 tys. zł zrównano z ziemią
reklama

– Bogata infrastruktura zaplecza hotelowego powstaje z myślą o całorocznym obłożeniu. Z doświadczenia wiemy, że to właśnie łatwy i bezpośredni dostęp do szerokiego wachlarza atrakcji hotelowych stanowi czynnik przewagi nad konkurencyjnymi projektami condo – wyjaśnia członek zarządu i dyrektor do spraw rozwoju grupy Platan Agnieszka Urbańska-Pucek.

Dwa warianty

Aries oferuje apartamenty w dwóch wariantach: można je wykorzystywać na potrzeby własne albo w modelu 70/30, czyli czerpać jako właściciel 70 procent przychodów z apartamentu, przy czym można będzie podnajmować lokale samodzielnie albo za pośrednictwem operatora Platan Hotels & Resorts.

reklama

Agnieszka Urbańska-Pucek uważa, że Lago Park będzie miał przewagę nad konkurencją w sektorze condo z uwagi na renomę marki Aries, ponieważ dotychczasowi inwestorzy doceniają najwyższą jakość usług w funkcjonujących obiektach hotelowych.

W Olsztynie powstaną kolejne osiedla na jeziorem Ukiel. Deweloperzy zacierają ręce

– Ten aspekt bardzo często stanowi silny impuls do wyboru naszych inwestycji, bo sprawdzona marka operatora obiektu czyni nas wiarygodnym partnerem w stabilnym wypracowywaniu zysków. – zaznacza Agnieszka Urbańska-Pucek.

– Grupa Platan po otwarciu dwóch skategoryzowanych hoteli Aries, w Zakopanem i Wiśle, rozszerzyła w ostatnich latach spectrum działalności o rynek apartamentów inwestycyjnych – dodaje.

W ciągu najbliższych miesięcy zaplanowano otwarcie Aries Residence & SPA Szczyrk i Aries Residence Bukowina Tatrzańska. Kolejne dwie inwestycje, Aries Residence Krynica-Zdrój i Witkac Residence by Aries Zakopane, są w trakcie realizacji.

źródło: e-hotelarz.pl

reklama
reklama
reklama
reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Rammstein
16 października 2022 23:36

Czy muszą prać pieniądze w naszych jeziorach, lasach, rzekach !!!
Tylko i wyłącznie o to chodzi , tak jak z developerką . Wybudują narzucą ceny z kosmosu , przy takiej inflacji trzymanie pieniędzy to głupota . Tylko ta gangsterka wiedziała o tym jeszcze przed pandemią .

Olka
17 października 2022 09:13

Ja tam w żadnym condonie nie chciałabym mieszkać. A tak serio, to mam nadzieję, że grunty zakupili legalnie, a nie wyłudzili na kościół jak w Rybakach.

Popularne

Hotel w Rybakach dostał zielone światło. Radni gminy Stawiguda za inwestycją