3 C
Olsztyn
wtorek, 23 kwietnia, 2024
reklama

Gdzie najlepiej wymienić szybkę w iPhone 11?

Materiał partneraGdzie najlepiej wymienić szybkę w iPhone 11?

Wysokiej jakości ekrany stosowane przez Apple w sprzętach serii iPhone i iPad zapewniają użytkownikom wysoki komfort podczas codziennego użytkowania. Chociaż konkurencyjne firmy w ostatnich latach usprawniły oferowane przez siebie rozwiązania, to jednak wciąż szybki w Apple stawiane są za wzór jakości. Podobnie jest z tylną szybką, którą firma z Cupertino stosuje w modelach z serii iPhone SE, XS, 11, 12, 13…

reklama
  1. Polecany serwis iPhone
  2. Wymiana tylnej szybki w sprzętach Apple
  3. Wymiana tylnej szybki iPhone 11 Pro Max

Niestety, wielu użytkowników zapomina o tym, że wbrew pozorom są one bardzo delikatne i wystarczy chwila nieuwagi, aby kosztowny sprzęt upadł na ziemię, co najczęściej prowadzi do pęknięcia ekranu lub wspomnianej tylnej szybki. Teoretycznie nie stanowi to większego problemu, ponieważ zawsze można znaleźć serwis, który ma w ofercie naprawę telefonu. Oficjalny serwis Apple może jednak przedstawić klientowi taką wycenę, że naprawa nie będzie miała sensu. Oddając natomiast smartfon w ręce niedoświadczonych serwisantów, trzeba się liczyć z ryzykiem, że po wymianie tylnej szybki telefon nie odzyska swojego początkowego wyglądu i będzie się gorzej prezentować. Gdzie zatem szukać pomocy, jeżeli zachodzi konieczność wymiany szkła obudowy?

Polecany serwis iPhone

Przede wszystkim nie można wpadać w panikę, bo niezależnie od tego, czy miało miejsce uszkodzenie tylnej szybki, konieczna jest wymiana baterii lub trzeba zlecić profesjonalną wymianę ekranu, zawsze można skorzystać z usług doświadczonej firmy. Oferta serwisu jest o tyle wyjątkowa, że każdy klient może łatwo zamówić kuriera pod wskazany adres, który odbierze uszkodzony sprzęt i przekaże go pracownikom serwisu. Co więcej, koszty związane z transportem sprzętu pokrywa serwis!

reklama

Wymiana tylnej szybki w sprzętach Apple

Firma gwarantuje krótki czas naprawy, dzięki czemu zarówno odbiór, jak i wymiana szybki mogą zostać zrealizowane w ciągu 48 godzin. Równie szybko realizowane są inne naprawy. Firma na co dzień zajmuje się między innymi wymianą gniazd ładowania, ekranu, baterii, aparatu i wielu innych elementów. Przykładowe ceny usług serwisowych można sprawdzić na stronie serwisu.

Wymiana tylnej szybki iPhone 11 Pro Max

Jak widać bez względu na to, czy konieczna jest wymiana tylnej szybki iPhone 11 pro max, czy też trzeba wykonać inne naprawy, wieloletnie doświadczenie pracowników serwisu daje klientom gwarancję, że wszystkie prace zostaną przeprowadzone w sposób profesjonalny. Dzięki temu na pewno uda się uratować uszkodzonego iPhone’a.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia