5 C
Olsztyn
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama

Super okazje? Licytacja przedmiotów z olsztyńskiego Biura Rzeczy Znalezionych

OlsztynSuper okazje? Licytacja przedmiotów z olsztyńskiego Biura Rzeczy Znalezionych

Zegarki, obrączki, pierścionki i bransoletka – takie przedmioty trafią na licytację w olsztyńskim Biurze Rzeczy Znalezionych. Ceny wahają się od kilkudziesięciu nawet do kilku tysięcy złotych.

reklama

– To pierwsza taka licytacja – mówi Beata Czarnowska, kierowniczka Referatu Administracyjnego w Wydziale Administracyjno-Gospodarczym – do Biura Rezczy Znalezionych trafiają różne przedmioty, ale nie wszystkie nadają się na sprzedaż. Niektóre utylizujemy, a ostatnio też część rzeczy oddaliśmy dzieciom i rodzinom z Ukrainy.

Przypomnijmy – kilka miesięcy temu olsztyński magistrat przekazał uchodźcom 49 rowerów, piłek i wózków dziecięcych.  Były to przedmioty, które również przeszły na własność gminy po tym jak w ciagu dwóch lat nie zgłosił się po nie właściciel.

reklama

Wszystkie osoby, które są zainteresowane udziałem w aukcji i zakupem przedmiotów z Biura Rzeczy Znalezionych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem licytacji. Przed aukcją ruchomości można obejrzeć w pokoju nr 8 w budynku Urzędu Miasta Olsztyna przy pl. Jana Pawła II 1. Przedmioty będą wystawione do czwartku, 13.10.  w godzinach 10:00-14:00, lub w innym terminie, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem 89 535 18 15.

Aukcja odbędzie się w dniu 17 października 2022 r. o godz. 11:00 w sali 219 w budynku Urzędu Miasta Olsztyna przy pl. Jana Pawła II 1.

źróło: UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ŻENUA
14 października 2022 16:59

Mamy zagrożenie epidemiologiczne (cały niby czas) a tu spęd ludzi do jednego pomieszczenia. Do tego w takiej porze żeby przypadkiem nie wylicytować wysokich kwot. Co ciekawsze rzeczy pewnie już przebrane przez pracowników ratusza. ŻENADA

Pituś
14 października 2022 16:40

ja pitole, 21 wiek a oni urzadzaja licytacje w pokoju

Polecane
Ogłoszenia