6 C
Olsztyn
środa, 24 kwietnia, 2024
reklama

Groteska? Znane wokalistki odwołały koncert w Face Club Olsztyn

OlsztynGroteska? Znane wokalistki odwołały koncert w Face Club Olsztyn

Znane wokalistki disco polo Top Girls odwołały koncert w Olsztynie. Nie udało im się dotrzeć na miejsce z powodu awarii samochodu.

reklama

W ten weekend w Face Club Olsztyn miał się odbyć koncert popularnego zespołu disco polo Top Girls. Niestety, artystki nie dojechały. Zamieściły w internecie filmik z wyjaśnieniami.


Muzycy pokonują w ciągu roku tysiące kilometrów, aby dotrzeć do swoich fanów w różnych zakątkach kraju. Czasami zdarza się jednak, że koncerty się nie odbywają – przez pogodę, chorobę albo brak możliwości dotarcia na miejsce. Tak stało się i tym razem.

reklama


W sobotę 8 października w Face Club Olsztyn miał się odbyć koncert Top Girls – znanego zespołu disco polo, w skład którego wchodzą Justyna Lubas, Natalia Siemieniecka i Katarzyna Grabowska. Niestety, z powodu awarii samochodu, wokalistki nie dojechały do Olsztyna. Na zamieszczonym na stronie disco-polo.info nagraniu przeprosiły swoich fanów i poinformowały, że na lawetę muszą czekać ponad dwie godziny. Zapewniły jednak, że rozmawiały już z właścicielem Face Club Olsztyn i ustalają nowy termin koncertu.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
dramat PISowski
10 października 2022 14:53

Ja prdole rozrywka dla patusów.

Polecane
Ogłoszenia