fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Galeria Warmińska dziękuje za wspólne świętowanie pierwszych urodzin

reklama
Wyślij przez
0

W tygodniu, w którym olsztyńska galeria obchodziła pierwszy rok swojej działalności, kompleks przy ul. Tuwima odwiedziło aż 170 tys. ludzi. 

Pierwsze urodziny Galerii Warmińskiej obchodzone były 12 i 13 września, ale już na kilka dni przed tym weekendem odwiedziły ją tłumy gości, którzy łączyli udane zakupy z przygotowanymi na urodziny atrakcjami, m.in. odgadywali, ile piłek ukryto w urodzinowej niespodziance – toyocie auris.

Sama walka o samochód była niezwykle zacięta, ponieważ dwie panie – Anna i Natalia – pomyliły się zaledwie o trzy piłki! Jedna z pań wskazała o trzy piłki za dużo, druga – o trzy za mało (w aucie było 4 694 piłki). – W związku z taką sytuacją o wygranej zdecydowało to, ile każda z pań wydała na zakupy w Galerii Warmińskiej – mówi Michał Tur, dyrektor obiektu. – Ponieważ rachunek Pani Natalii był wyższy, co ciekawe wygrany paragon był z 13 września, to właśnie ona wygrała naszą główną urodzinową nagrodę.

reklama

Ale nie tylko pani Natalia wyszła z urodzin Galerii Warmińskiej z prezentem. Pani Dorota nie mogła uwierzyć, że wygrała brylanty ufundowane przez salon Jubirex! Na cudowną wycieczkę ufundowaną przez biuro podróży Pogodne Wakacje pojedzie natomiast Pani Anna, a bransoletkę Pandory z salonu Jubirex wygrał Pan Grzegorz. Kolejni goście otrzymali drobniejszą biżuterię, vouchery do salonu Tatuum, zaproszenia do restauracji McDonald’s i North Fish, perfumy ufundowane przez Galerię Warmińską, gadżety Giacomo Conti czy kupony rabatowe do Fotojokera.

Wielkim sukcesem okazały się także urodzinowe koncerty z udziałem gwiazd z lat 90. – Bad Boys Blue, Kate Ryan oraz Fun Fuctory. We wspólnej zabawie na dachu Galerii Warmińskiej wzięły udział tysiące fanów. – Wszystkim gościom bardzo dziękujemy za wspólne świętowanie naszych pierwszych urodzin i zapraszamy do nas na zakupy! – dodaje dyrektor galerii.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze