fbpx
15 C
Olsztyn
wtorek, 26 września, 2023

Galeria Warmińska dziękuje za wspólne świętowanie pierwszych urodzin

W tygodniu, w którym olsztyńska galeria obchodziła pierwszy rok swojej działalności, kompleks przy ul. Tuwima odwiedziło aż 170 tys. ludzi. 

Pierwsze urodziny Galerii Warmińskiej obchodzone były 12 i 13 września, ale już na kilka dni przed tym weekendem odwiedziły ją tłumy gości, którzy łączyli udane zakupy z przygotowanymi na urodziny atrakcjami, m.in. odgadywali, ile piłek ukryto w urodzinowej niespodziance – toyocie auris.

Sama walka o samochód była niezwykle zacięta, ponieważ dwie panie – Anna i Natalia – pomyliły się zaledwie o trzy piłki! Jedna z pań wskazała o trzy piłki za dużo, druga – o trzy za mało (w aucie było 4 694 piłki). – W związku z taką sytuacją o wygranej zdecydowało to, ile każda z pań wydała na zakupy w Galerii Warmińskiej – mówi Michał Tur, dyrektor obiektu. – Ponieważ rachunek Pani Natalii był wyższy, co ciekawe wygrany paragon był z 13 września, to właśnie ona wygrała naszą główną urodzinową nagrodę.

Ale nie tylko pani Natalia wyszła z urodzin Galerii Warmińskiej z prezentem. Pani Dorota nie mogła uwierzyć, że wygrała brylanty ufundowane przez salon Jubirex! Na cudowną wycieczkę ufundowaną przez biuro podróży Pogodne Wakacje pojedzie natomiast Pani Anna, a bransoletkę Pandory z salonu Jubirex wygrał Pan Grzegorz. Kolejni goście otrzymali drobniejszą biżuterię, vouchery do salonu Tatuum, zaproszenia do restauracji McDonald’s i North Fish, perfumy ufundowane przez Galerię Warmińską, gadżety Giacomo Conti czy kupony rabatowe do Fotojokera.

Budowa nowego centrum handlowego ruszyła. Inwestycja wymusi zmiany w organizacji ruchu

Wielkim sukcesem okazały się także urodzinowe koncerty z udziałem gwiazd z lat 90. – Bad Boys Blue, Kate Ryan oraz Fun Fuctory. We wspólnej zabawie na dachu Galerii Warmińskiej wzięły udział tysiące fanów. – Wszystkim gościom bardzo dziękujemy za wspólne świętowanie naszych pierwszych urodzin i zapraszamy do nas na zakupy! – dodaje dyrektor galerii.