3 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Bez biletu wtargnął do strefy VIP na disco polo w Olsztynie

OlsztynBez biletu wtargnął do strefy VIP na disco polo w Olsztynie

Przed sądem odpowie 25- latek, który bez biletu i pod wpływem alkoholu wtargnął na teren imprezy masowej. Został ujęty przez ochronę, która wezwała na miejsce Policję. Mężczyzna został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Grozi mu kara do 1 roku pozbawienia wolności.

reklama

Wczoraj (10.07) około godz. 19:30 policjanci dostali zgłoszenie o nietrzeźwej osobie, która wtargnęła na teren koncertu odbywającego się na plaży miejskiej w Olsztynie.

Na miejscu okazało się, że 25- latek przeskoczył płot i wtargnął na teren strefy VIP, przeznaczonej dla artystów występujących na imprezie. Nie dość, że nie miał wykupionego biletu, to jeszcze przebywał w miejscu przeznaczonym wyłącznie dla piosenkarzy.
Mężczyzna nie reagował na prośby opuszczenia koncertu, musiała interweniować ochrona a na miejsce zostali wezwali policjanci.

reklama

Wojciech H. został zatrzymany. Był pijany. Miał prawie 1 promil alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Grozi mu kara do 1 roku pozbawienia wolności.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

48 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
48 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Rysio
14 lipca 2016 21:44

Niedługo za wyjście na dach własnego bloku więzienie będzie xDD

Monika Derdziak
12 lipca 2016 12:15

G walcicieli i pedofilów zamykajcie A nie… oczywiście w Polsce sprawiedliwość od d… strony

Polecane
Ogłoszenia