19 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

10-tysięczny pasażer odprawiony w Szymanach

Olsztyn10-tysięczny pasażer odprawiony w Szymanach

Jutro 7 lipca o godz. 16.30 na lotnisku w Szymanach wyląduje samolot z Londynu, na pokładzie którego znajdzie się 10-tysięczny pasażer Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Z wyjątkowym podróżnym spotka się marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin.

reklama

Po krótkiej uroczystości odbędzie się także konferencja prasowa, podczas której marszałek poinformuje o najbliższych planach Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury.

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury działa od stycznia bieżącego roku. Obecnie realizuje połączenia międzynarodowe do: Berlina, Monachium, Londynu oraz krajowe do: Krakowa, Wrocławia i Warszawy.

reklama

Zainteresowanych wydarzeniem prosimy o przybycie na lotnisko w Szymanach o godz. 16.15.

fot. mazuryairport.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anna Wasilewska
6 lipca 2016 09:51

Super fajnie ten Londyn. Ale ja za tydzien musze z Dortmundu do Gdanska leciec a chcialabym do Olsztyna. Z Szyman mialabym blizej 🙁 🙁 🙁

Paweł Grędziński
6 lipca 2016 09:02

SUPER fajnie że mamy lotnisko tylko głupiec by porównywał je do Radomia, jeszcze te na Dajtkach powiększyć jako pomocnicze dla Szyman zrobić no i czteropasmówki brakuje tam z Olsztyna droga dojazdowa powinna być w standardzie “S” 120/h bo szynobus zbyt długo jedzie i zatrzymuje się za często po drodze

Polecane