-2 C
Olsztyn
piątek, 3 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Od wtorku na Dworcowej pojedziemy inaczej

WiadomościOd wtorku na Dworcowej pojedziemy inaczej

22 września zacznie obowiązywać inna organizacja ruchu na ul. Dworcowej między ul. Towarową a placem Konstytucji 3 Maja. 

reklama

Zmiany mają związek z budową torowiska tramwajowego w tamtej części Olsztyna. Jak informują władze miejskie, wykonawca zamknie wschodni odcinek jezdni (po stronie Europa Center) od Izby Celnej do placu przy dworcu.

Kierowcy będą poruszać się w obu kierunkach między rondem a dworcem po jednej zachodniej jezdni. Warunkowo będzie można dojechać wschodnią nitką do Izby Celnej i Europa Center.

reklama

Jak podaje olsztyński Zarząd Dróg Zieleni i Transportu, w związku z tym, że pierwotnie zmiany w okolicach Dworcowej miały zostać wprowadzone dzień wcześniej, w poniedziałek (21.09) na elektronicznych tablicach systemu informacji pasażerskiej (na przystankach oraz wewnątrz pojazdów) mogą być wyświetlane niepoprawne informacje o przebiegu tras linii 3, 21, 28, 84 i 100. Dotyczy to również rozkładów jazdy na stronie internetowej ZDZiT-u.

Wypadek na budowie zajezdni tramwajowe. Dramatyczna akcja ratunkowa

TOR-Dworcowa-21.09.2015

reklama

Poniżej szczegóły zmian w komunikacji miejskiej, które zaczną obowiązywać od wtorku (22.09):

ZDZITautobusy_dworcowa 22.09.2015

Wszyscy mieszkańcy, kierowcy, rowerzyści i piesi proszeni są o zachowanie szczególnej uwagi podczas przemieszczania się w rejonie budowy.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Wypadek na budowie linii tramwajowej. Trwa akcja ratunkowa [AKTUALIZACJA]