20 C
Olsztyn
czwartek, 23 Maj, 2019
reklama

Od wtorku na Dworcowej pojedziemy inaczej

Strona główna Wiadomości Od wtorku na Dworcowej pojedziemy inaczej
reklama

22 września zacznie obowiązywać inna organizacja ruchu na ul. Dworcowej między ul. Towarową a placem Konstytucji 3 Maja. 

Zmiany mają związek z budową torowiska tramwajowego w tamtej części Olsztyna. Jak informują władze miejskie, wykonawca zamknie wschodni odcinek jezdni (po stronie Europa Center) od Izby Celnej do placu przy dworcu.

reklama

Kierowcy będą poruszać się w obu kierunkach między rondem a dworcem po jednej zachodniej jezdni. Warunkowo będzie można dojechać wschodnią nitką do Izby Celnej i Europa Center.

Jak podaje olsztyński Zarząd Dróg Zieleni i Transportu, w związku z tym, że pierwotnie zmiany w okolicach Dworcowej miały zostać wprowadzone dzień wcześniej, w poniedziałek (21.09) na elektronicznych tablicach systemu informacji pasażerskiej (na przystankach oraz wewnątrz pojazdów) mogą być wyświetlane niepoprawne informacje o przebiegu tras linii 3, 21, 28, 84 i 100. Dotyczy to również rozkładów jazdy na stronie internetowej ZDZiT-u.

TOR-Dworcowa-21.09.2015

Poniżej szczegóły zmian w komunikacji miejskiej, które zaczną obowiązywać od wtorku (22.09):

ZDZITautobusy_dworcowa 22.09.2015

Wszyscy mieszkańcy, kierowcy, rowerzyści i piesi proszeni są o zachowanie szczególnej uwagi podczas przemieszczania się w rejonie budowy.

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma