fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 20 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

BMW uderzyło w Audi. Samochód stanął w płomienach

Wiadomości BMW uderzyło w Audi. Samochód stanął w płomienach

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na trasie Kokoszki-Spychowo w gminie Rozogi. Kierująca chcąc uniknąć zderzenia z sarną zjechała autem do rowu. Z pomocą przybył jej inny kierowca. Mężczyzna prawidłowo oznakował pojazd i drogę, by pomóc wyciągnąć auto z rowu. Nagle w jego samochód uderzyło rozpędzone BMW. W wyniku uderzenia auto stanęło w płomieniach. Samochód spłonął doszczętnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

W nocy z niedzieli na poniedziałek (26.06.2016) przed północą szczycieńscy policjanci wraz ze strażakami pracowali na miejscu bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

W gminie Rozogi na trasie miedzy miejscowościami Kokoszki i Spychowo, kierująca VW Passatem, chcąc uniknąć zderzenia z sarną, zjechała autem do rowu. Po kilkunastu minutach z pomocą przybył jej kierowca osobowego Audi. Mężczyzna zabezpieczył prawidłowo miejsce i rozpoczął wyciąganie VW z rowu.

Nagle nadjechało rozpędzone BMW, które uderzyło w audi. W wyniku bardzo silnego uderzenia uderzenia, BMW stanęło w płomieniach. Samochód spłonął doszczętnie.

a szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierowca BMW nie dość, że stracił samochód to został także ukarany mandatem karnym w wysokości 300 zł za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x