15 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty

BraniewoTragiczny wypadek z udziałem motocyklisty

Policjanci z regionu pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze S-22 w okolicach Braniewa. W wyniku czołowego zdarzenia osobówki z motocyklistą śmierć poniósł kierujący jednośladem 56-letni obywatel Niemiec. 

reklama

Wczoraj (17.09) około godz. 20 oficer dyżurny został powiadomiony o zderzeniu pojazdu z motocyklem. Na wskazany odcinek drogi S-22 natychmiast wysłano patrol funkcjonariuszy, pogotowie oraz straż pożarną. Po dojechaniu na miejsce policjanci ustalili, że w wypadku uczestniczyły 3 osoby – motocyklista z Niemiec oraz 2 kobiety – kierująca skodą i jej pasażerka. Z informacji funkcjonariuszy wynika, że 56-latek, który jechał jednośladem z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na lewy pas jezdni i zderzył się czołowo z jadącą prawidłowo skodą. Niestety, na skutek odniesionych obrażeń 56-letnia obywatel Niemiec zmarł. Pozostali podróżujący doznali jedynie ogólnych potłuczeń ciała.

Na miejscu do późnych godzin czynności wykonywała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki, prokuratorem oraz biegłym z zakresu ruchu drogowego. Przez kilka godzin na drodze S-22 były też utrudnienia, a funkcjonariusze wyznaczyli objazdy – relacjonują policjanci z olsztyńskiej Komendy Wojewódzkiej.

reklama

Teraz kryminalni wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia