fbpx
2 C
Olsztyn
środa, 19 stycznia, 2022
reklama

Ukradł piwo ze stacji benzynowej na ul. Wyszyńskiego

reklama

W dniu wolnym od służby policjanci z Oddziału Prewencji KWP w Olsztynie robiąc zakupy na stacji paliw przy ul. Wyszyńskiego zauważyli mężczyznę, który wyszedł ze sklepu z dwoma zgrzewkami piwa nie płacąc za nie. Funkcjonariusze pobiegli za 32-latkiem, zatrzymali go i wezwali na miejsce patrol Policji.

Wczoraj około godziny 9.00 podczas dnia wolnego policjanci z Oddziału Prewencji KWP w Olsztynie robili zakupy na stacji paliw przy ul. Wyszyńskiego. W pewnym momencie jeden z nich zauważył mężczyznę, który wyszedł ze sklepu z dwoma zgrzewkami piwa. Policjant nie widział, aby podchodził on do kasy dlatego zapytał obsługę, czy klient zapłacił za alkohol. Kiedy pracownicy zaprzeczyli, funkcjonariusze wybiegli ze stacji i ruszyli za sprawcą kradzieży. Kilkadziesiąt metrów dalej zatrzymali 32-latka. Wylegitymowali się i wraz z nim wrócili do sklepu. Poinformowali o tym oficera dyżurnego i wezwali na miejsce patrol.

Mirosław T. przyznał się do kradzieży piwa. Pracownicy sklepu oświadczyli, że prawdopodobnie jest on również sprawcą kradzieży alkoholu sprzed kilku dni. Wyjaśniać to będą policjanci.

Czytaj też:  Zrobili pijacką libację w olsztyńskim hotelu. Zapomnieli, że mają 2-letniego synka
reklama

Za popełnione wykroczenie 32-latkowi grozi kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.