fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

4.2 C
Olsztyn
piątek, 10 kwietnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Firma z Olsztyna z tytułem najlepszego serwisu oponiarskiego w Polsce

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

Continental, międzynarodowy dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, po raz kolejny wybrał najlepsze serwisy oponiarskie należące do sieci Conti360° Fleet Services. W regionie północno-wschodnim zwyciężył BestDrive GUMLOP z Olsztyna.

Ranking typujący najlepsze serwisy oponiarskie sieci Conti360° Fleet Services jest przygotowywany przez Continental od 8 lat. Na podstawie corocznego audytu przeprowadzonego wśród klientów flotowych należących do programu oraz w oparciu o wyniki oceny współpracy warsztatów z klientami, eksperci Continental wyłaniają najlepsze serwisy oponiarskie w pięciu regionach handlowych w Polsce. Wyróżnione w tegorocznej edycji konkursu Serwis Roku Sieci Conti 360° firmy wykazały się sprawną i fachową obsługą klienta, szybkością realizacji zleceń oraz terminowością ich rozliczania.

W regionie północno-wschodnim bezkonkurencyjny w 2015 r. okazał się serwis ogumienia BestDrive GUMLOP. Firma działa od 2003 r. i służy fachowym doradztwem oraz profesjonalną obsługą serwisową ogumienia.

reklama
reklama

11 KOMENTARZE

  1. A ja wymieniam w swojej flocie i jestem bardzo zadowolony,nagroda zasłużona. Moje Gratulacje tak trzymać , a Trolami się nie przejmować !!!!!!

  2. Ranking polega na jak największej sprzedaży opon. Gumlop zatrudnia praktykantów którzy partolą robotę, dlatego już tam nie wymieniam opon w swojej flocie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Ozonowanie pomieszczeń usuwa koronawirusa

Wirus SARS-2, który przyczyną jednej z największych epidemii współczesnego świata, roznosi się drogą kropelkową z człowieka na człowieka. Jak pokazują badania, po kichnięciu lub...

Potrzebujesz komputerowych akcesoriów do pracy zdalnej? SL Computer działa w Olsztynie

Niemal z dnia na dzień mieszkania i domy wielu olsztyniaków zamieniły się w biura czy wręcz centra dowodzenia przeróżnych firm. W zadbaniu o odpowiedni...

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs