18 C
Olsztyn
poniedziałek, 29 maja, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Synek razem z mamusią ukradli rower

SzczytnoSynek razem z mamusią ukradli rower

Policjanci przekazali już właścicielowi rower, który w minioną środę został skradziony na ulicy Warszawskiej w Szczytnie. Sprawcami kradzieży okazali się być mieszkaniec Szczytna oraz jego matka. 37-latek oraz jego matka usłyszeli już zarzuty.

reklama

W środę (28.09.2022r.) tuż po godzinie 23:00 dyżurny szczycieńskiej jednostki otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące kradzieży roweru. Skierowany na miejsce patrol policji ustalił, że osoba zgłaszająca pozostawiła rower marki Storm przed jednym ze sklepów spożywczych przy ulicy Warszawskiej w Szczytnie.

Rower był przypięty przy pomocy szyfrowanego zapięcia do jednej z rynien znajdujących się na budynku. W toku przeprowadzonych czynności szczycieńscy mundurowi ustalili sprawców kradzieży roweru. Okazali się nimi być 37-letni mieszkaniec Szczytna oraz… jego 65-letnia matka. 37-latek i 65-latka zostali zatrzymani. Wartość skradzionego roweru wyceniona została na kwotę 600 złotych.

reklama
Złodziej szczoteczek do zebów na celowniku olsztyńskiej policji

Mieszkaniec Szczytna oraz jego matka usłyszeli już zarzuty kradzieży roweru. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Szczytno

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Paul Mark
4 października 2022 23:09

Rudy z gestapo wraz z szajką PO wców ukradli miliardy z OFE i vat. A obecnie robią zloty w Kortowie za niemieckie środki. I wszystko OK

Popularne
Ogłoszenia

Nastolatek za skorzystanie z okazji odpowie przed sądem

Niecodzienna kradzież na Jeziorze Ukiel. Straty na 250 tys. zł