5 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Pod Olsztynem powstanie kolejny Mc Donald’s

OlsztynPod Olsztynem powstanie kolejny Mc Donald’s

Jak informuje lokalna telewizja kablowa bar szybkiej obsługi powstanie niedaleko przy trasie DK16, a dokładnie przy ul. Wojska Polskiego. Szczegóły poniżej.

reklama

Telewizja Macrosat poinformował wczoraj na swoim profilu w social mediach, że Mc Donald’s powstanie przy Szkole Podstawowej nr 1, w sąsiedztwie stacji benzynowej. Otwarcie planowane jest już w przyszłym roku, a obecnie trwają prace mające na celu przygotowanie gastronomicznej inwestycji. „ Na budowie mogliby skorzystać mieszkańcy Osiedla Domków Jednorodzinnych, którzy wyjeżdżają do miasta ul. Harcerską. Ta, przy okazji budowy Mc Donalds’a, pewnie zostanie poszerzona i zyska nową nawierzchnię” – czytamy w poście.

reklama

Obecnie w całym województwie warmińsko-mazurskim funkcjonuje dwanaście lokali Mc Donald’s. Niebawem powstaną kolejne: w Iławie i Giżycku.

W Olsztynie działają trzy lokale tej sieci: świeżo wyremontowany przy placu Roosevelta, w pobliżu dworca głównego (na skrzyżowaniu ulic Dworcowej i Lubelskiej) oraz w Galerii Warmińskiej. Niebawem powstanie czwarty, u zbiegu alei Sikorskiego z ulicą Minakowskiego. Jeden mieści się na terenie gminy Stawiguda, przy drodze DK 51, wyjeździe z Olsztyna w kierunku Warszawy.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

7 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ja
4 października 2022 15:41

Tło chyba jest o Olsztynie a tam na Wojska Polskiego nie jest dk16 ani nie ma takiej szkoły.

Marek
4 października 2022 21:09

To wreszcie gdzie ma stanąć bo na Wojska Polskiego nie ma szkoły. Szkoła jest na Moniuszki.

Polecane
Ogłoszenia